MaciejKoziol
13GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 6WBA
- 2022–2025
- 57 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 13pktw 5 meczach
- 2,6pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 95 min | 19:02 |
| Punkty | 13 | 2,6 |
| Zbiórki | 21 | 4,2 |
| — w ataku | 8 | 1,6 |
| — w obronie | 13 | 2,6 |
| Asysty | 5 | 1,0 |
| Przechwyty | 4 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 1,0 |
| Przewinienia | 13 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 32 | 6,4 |
- 54,5%FG6 z 11 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 11 | 54,5% |
| Rzuty za dwa | 6 | 11 | 54,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z61 : 51 | 18:25 | 4 | 7 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | Z78 : 71 | 5:22 | 2 | 1 | 1 | |
| 6 kwi 2025 | Z78 : 53 | 14:22 | 2 | 3 | 0 | |
| 9 mar 2025 | P63 : 74 | 25:46 | 2 | 7 | 3 | |
| 23 lut 2025 | Z64 : 53 | 31:15 | 3 | 3 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 57 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 5 | 19:02 | 13 | 2,6 | 4,2 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 54,5% | — | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 7 | 38:36 | 88 | 12,6 | 10,7 | 1,4 | 0,7 | 0,0 | 48,6% | 50,0% | 70,8% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 26:13 | 53 | 7,6 | 6,9 | 1,3 | 0,9 | 0,0 | 47,7% | 0,0% | 68,8% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 5 | 38:10 | 73 | 14,6 | 9,4 | 1,8 | 1,8 | 0,0 | 59,6% | 100,0% | 69,6% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 33:11 | 126 | 15,8 | 9,4 | 2,6 | 1,5 | 0,0 | 52,5% | 0,0% | 48,9% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 32:23 | 97 | 12,1 | 10,3 | 2,4 | 1,8 | 0,4 | 52,1% | 0,0% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 36:59 | 134 | 16,8 | 12,1 | 2,3 | 2,1 | 0,1 | 53,1% | 0,0% | 56,6% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 9 | 33:48 | 151 | 16,8 | 13,1 | 3,3 | 1,2 | 0,1 | 52,8% | 60,0% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






