MaciejKrupinski
- 2020–2023
- 42 mecze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 644pktw karierze
- 15,3pktna mecz
- 7,6zbna mecz
- 6,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1809 min | 43:04 |
| Punkty | 644 | 15,3 |
| Zbiórki | 318 | 7,6 |
| — w ataku | 27 | 0,6 |
| — w obronie | 291 | 6,9 |
| Asysty | 268 | 6,4 |
| Przechwyty | 63 | 1,5 |
| Bloki | 15 | 0,4 |
| Straty | 136 | 3,2 |
| Przewinienia | 45 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 100 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 732 | 17,4 |
- 35,4%FG226 z 639 z gry
- 29,5%3P129 z 437 za trzy
- 70,0%FT63 z 90 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 226 | 639 | 35,4% |
| Rzuty za dwa | 97 | 202 | 48,0% |
| Rzuty za trzy | 129 | 437 | 29,5% |
| Rzuty wolne | 63 | 90 | 70,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 6 | 44:35 | 75 | 12,5 | 8,5 | 6,3 | 1,3 | 0,0 | 30,9% | 23,2% | 80,0% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 6 | 36:26 | 73 | 12,2 | 4,2 | 4,0 | 1,0 | 0,3 | 38,0% | 28,9% | 46,2% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 10 | 46:56 | 160 | 16,0 | 9,3 | 5,6 | 1,5 | 0,4 | 32,7% | 31,7% | 91,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 3:40 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 4 | 43:47 | 60 | 15,0 | 3,5 | 6,8 | 1,8 | 0,3 | 37,1% | 28,9% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 1 | 45:58 | 8 | 8,0 | 6,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 18,2% | 22,2% | 33,3% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 6 | 45:19 | 102 | 17,0 | 8,2 | 7,2 | 1,8 | 0,7 | 32,7% | 30,2% | 68,2% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 8 | 44:38 | 166 | 20,8 | 9,9 | 9,0 | 1,9 | 0,5 | 42,9% | 31,9% | 76,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






