MaciejMadej
- 2024–2025
- 19 meczów
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 222pktw karierze
- 11,7pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 3,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 696 min | 36:38 |
| Punkty | 222 | 11,7 |
| Zbiórki | 54 | 2,8 |
| — w ataku | 13 | 0,7 |
| — w obronie | 41 | 2,2 |
| Asysty | 62 | 3,3 |
| Przechwyty | 32 | 1,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 32 | 1,7 |
| Przewinienia | 13 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 194 | 10,2 |
- 40,0%FG90 z 225 z gry
- 26,3%3P26 z 99 za trzy
- 64,0%FT16 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 90 | 225 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 64 | 126 | 50,8% |
| Rzuty za trzy | 26 | 99 | 26,3% |
| Rzuty wolne | 16 | 25 | 64,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 36:43 | 100 | 11,1 | 1,8 | 2,8 | 1,8 | 0,0 | 41,2% | 32,7% | 66,7% |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 10 | 36:33 | 122 | 12,2 | 3,8 | 3,7 | 1,6 | 0,0 | 39,1% | 20,0% | 63,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






