MaciejPawlak
24WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM3. Liga · 1WBA
- 2022–2023
- 20 meczów w karierze
- 2 sezony
- 2 drużyny
- 86pktw 11 meczach
- 7,8pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 362 min | 32:55 |
| Punkty | 86 | 7,8 |
| Zbiórki | 38 | 3,5 |
| — w ataku | 12 | 1,1 |
| — w obronie | 26 | 2,4 |
| Asysty | 20 | 1,8 |
| Przechwyty | 14 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 22 | 2,0 |
| Przewinienia | 26 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 83 | 7,5 |
- 36,6%FG30 z 82 z gry
- 31,3%3P10 z 32 za trzy
- 88,9%FT16 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 82 | 36,6% |
| Rzuty za dwa | 20 | 50 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 10 | 32 | 31,3% |
| Rzuty wolne | 16 | 18 | 88,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 sty 2023 | P53 : 62 | 38:42 | 10 | 2 | 3 | |
| 18 gru 2022 | Z58 : 57 | 48:00 | 21 | 6 | 0 | |
| 11 gru 2022 | P60 : 72 | 39:46 | 14 | 9 | 5 | |
| 4 gru 2022 | P75 : 79 | 33:47 | 9 | 3 | 0 | |
| 27 lis 2022 | Z79 : 68 | 29:28 | 6 | 1 | 3 | |
| 20 lis 2022 | Z96 : 38 | 31:37 | 11 | 2 | 5 | |
| 13 lis 2022 | Z91 : 46 | 24:10 | 8 | 4 | 0 | |
| 22 paź 2022 | P40 : 61 | 31:19 | 1 | 2 | 2 | |
| 16 paź 2022 | Z69 : 43 | 34:06 | 0 | 4 | 1 | |
| 9 paź 2022 | P41 : 50 | 30:38 | 3 | 3 | 1 | |
| 2 paź 2022 | Z60 : 49 | 20:31 | 3 | 2 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2023 · 20 meczów · 2 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | SKY TATTOO RADOM | 9 | 28:45 | 72 | 8,0 | 2,9 | 1,2 | 0,9 | 0,1 | 47,4% | 41,7% | 75,0% |
| 1WBA3. Liga | WILKI SKARYSZEW BASKET TEAM | 11 | 32:55 | 86 | 7,8 | 3,5 | 1,8 | 1,3 | 0,1 | 36,6% | 31,3% | 88,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






