MaciejPobuta
- 2024–2025
- 8 meczów
- 1 sezon
- 1 drużyna
- 107pktw karierze
- 13,4pktna mecz
- 6,1zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 272 min | 34:00 |
| Punkty | 107 | 13,4 |
| Zbiórki | 49 | 6,1 |
| — w ataku | 10 | 1,3 |
| — w obronie | 39 | 4,9 |
| Asysty | 11 | 1,4 |
| Przechwyty | 14 | 1,8 |
| Bloki | 10 | 1,3 |
| Straty | 14 | 1,8 |
| Przewinienia | 18 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 104 | 13,0 |
- 35,8%FG38 z 106 z gry
- 17,9%3P10 z 56 za trzy
- 80,8%FT21 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 106 | 35,8% |
| Rzuty za dwa | 28 | 50 | 56,0% |
| Rzuty za trzy | 10 | 56 | 17,9% |
| Rzuty wolne | 21 | 26 | 80,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA3. Liga | TUNE SQUAD | 8 | 34:00 | 107 | 13,4 | 6,1 | 1,4 | 1,8 | 1,3 | 35,8% | 17,9% | 80,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






