Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 226 min | 22:38 |
| Punkty | 61 | 6,1 |
| Zbiórki | 38 | 3,8 |
| — w ataku | 9 | 0,9 |
| — w obronie | 29 | 2,9 |
| Asysty | 15 | 1,5 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 1,3 |
| Przewinienia | 22 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 57 | 5,7 |
- 33,8%FG25 z 74 z gry
- 19,2%3P5 z 26 za trzy
- 50,0%FT6 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 74 | 33,8% |
| Rzuty za dwa | 20 | 48 | 41,7% |
| Rzuty za trzy | 5 | 26 | 19,2% |
| Rzuty wolne | 6 | 12 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 cze 2022 | P49 : 54 | 14:05 | 6 | 2 | 1 | |
| 5 cze 2022 | Z72 : 49 | 25:13 | 7 | 7 | 0 | |
| 22 maj 2022 | Z87 : 39 | 25:28 | 6 | 5 | 2 | |
| 15 maj 2022 | Z59 : 54 | 27:40 | 12 | 3 | 2 | |
| 8 maj 2022 | Z49 : 31 | 22:41 | 6 | 2 | 0 | |
| 24 kwi 2022 | Z89 : 57 | 26:51 | 12 | 5 | 3 | |
| 3 kwi 2022 | Z60 : 56 | 23:01 | 3 | 3 | 2 | |
| 19 mar 2022 | P40 : 50 | 22:40 | 1 | 2 | 1 | |
| 12 mar 2022 | Z56 : 51 | 30:10 | 8 | 6 | 4 | |
| 5 mar 2022 | Z55 : 54 | 8:33 | 0 | 3 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 109 meczów · 14 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 3 | 26:48 | 11 | 3,7 | 5,0 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 41,7% | 20,0% | — |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 27:35 | 67 | 6,7 | 5,0 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 39,7% | 32,0% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 35:25 | 82 | 11,7 | 6,6 | 1,6 | 1,4 | 0,1 | 58,1% | 31,6% | 80,0% |
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 30:14 | 52 | 5,8 | 5,1 | 1,1 | 1,0 | 0,2 | 29,6% | 15,4% | 60,0% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 7 | 32:26 | 39 | 5,6 | 6,9 | 1,6 | 1,9 | 0,1 | 25,9% | 20,7% | 75,0% |
| 5WBABaraże | FASOLKI | 1 | 30:10 | 9 | 9,0 | 8,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 20,0% | — |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 31:51 | 100 | 10,0 | 6,5 | 1,7 | 1,4 | 0,1 | 33,6% | 27,9% | 66,7% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 27:12 | 79 | 7,9 | 4,4 | 1,3 | 1,3 | 0,5 | 47,8% | 26,3% | 50,0% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 24:01 | 25 | 2,8 | 3,9 | 1,1 | 0,7 | 0,0 | 18,6% | 15,8% | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 21:37 | 46 | 5,1 | 3,8 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 36,7% | 28,6% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 10 | 22:38 | 61 | 6,1 | 3,8 | 1,5 | 1,1 | 0,0 | 33,8% | 19,2% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 6 | 28:37 | 33 | 5,5 | 3,7 | 2,3 | 1,8 | 0,2 | 34,9% | 11,8% | 33,3% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 21:09 | 25 | 4,2 | 3,3 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 38,5% | 12,5% | 44,4% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 5 | 26:44 | 32 | 6,4 | 4,2 | 1,4 | 1,0 | 0,4 | 29,8% | 11,8% | 40,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 7 | 36:50 | 93 | 13,3 | 7,9 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 50,0% | 21,1% | 52,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






