Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 43,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,8%
- 42,9%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,2%
- 42,9%Udział trójek w rzutach z gryliga: 32,7%
Średnia ligi to średnia z 162 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (1WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 11najwięcej punktówz VABANK, 6 lis 2022
- 6najwięcej zbiórekz NLB, 9 paź 2022
- 2najwięcej asystz NLB, 9 paź 2022
- 11najlepszy mecz (EFF)11 pkt, 5 zb, 1 as — z VABANK, 6 lis 2022
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 109 meczów · 14 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3051 min | 28:00 |
| Punkty | 754 | 6,9 |
| Zbiórki | 547 | 5,0 |
| — w ataku | 142 | 1,3 |
| — w obronie | 405 | 3,7 |
| Asysty | 170 | 1,6 |
| Przechwyty | 126 | 1,2 |
| Bloki | 17 | 0,2 |
| Straty | 133 | 1,2 |
| Przewinienia | 198 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 127 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 906 | 8,3 |
- 37,3%FG310 z 831 z gry
- 22,1%3P66 z 298 za trzy
- 55,7%FT68 z 122 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 310 | 831 | 37,3% |
| Rzuty za dwa | 244 | 533 | 45,8% |
| Rzuty za trzy | 66 | 298 | 22,1% |
| Rzuty wolne | 68 | 122 | 55,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z THUNDER FALCONS, 13 lut 2022
- Mecz 4+ trójkiz TEAM EUROPE, 2 mar 2024
- Double-double4 razy · ostatnio z MDM SERWIS, 15 lis 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 754
- 50 meczówrozegranych meczów: 109
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 14
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
CM PETRA MEDICA17 paź 202016pkt11zb6as32eff
Psychobasket Warszawa11 paź 202017pkt8zb3as28eff
INIEMAMOCNI22 paź 202318pkt6zb0as25eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






