MaciejSałata
- 2021–2023
- 30 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 189pktw karierze
- 6,3pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 906 min | 30:12 |
| Punkty | 189 | 6,3 |
| Zbiórki | 106 | 3,5 |
| — w ataku | 25 | 0,8 |
| — w obronie | 81 | 2,7 |
| Asysty | 71 | 2,4 |
| Przechwyty | 31 | 1,0 |
| Bloki | 4 | 0,1 |
| Straty | 54 | 1,8 |
| Przewinienia | 54 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 182 | 6,1 |
- 32,4%FG71 z 219 z gry
- 25,8%3P8 z 31 za trzy
- 69,6%FT39 z 56 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 71 | 219 | 32,4% |
| Rzuty za dwa | 63 | 188 | 33,5% |
| Rzuty za trzy | 8 | 31 | 25,8% |
| Rzuty wolne | 39 | 56 | 69,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 8 | 27:50 | 46 | 5,8 | 3,3 | 3,4 | 0,8 | 0,1 | 30,8% | 50,0% | 90,9% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 32:49 | 1 | 1,0 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 7 | 28:46 | 50 | 7,1 | 3,7 | 2,3 | 0,9 | 0,1 | 35,2% | 33,3% | 75,0% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 7 | 34:12 | 48 | 6,9 | 4,1 | 2,0 | 0,9 | 0,0 | 27,3% | 12,5% | 73,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 7 | 29:58 | 44 | 6,3 | 2,9 | 1,9 | 1,6 | 0,3 | 41,9% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






