MaciejSpoczynski
23TRZY PLUS JEDEN2. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 33 mecze w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 64pktw 11 meczach
- 5,8pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 286 min | 26:00 |
| Punkty | 64 | 5,8 |
| Zbiórki | 29 | 2,6 |
| — w ataku | 7 | 0,6 |
| — w obronie | 22 | 2,0 |
| Asysty | 30 | 2,7 |
| Przechwyty | 14 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,3 |
| Przewinienia | 23 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 90 | 8,2 |
- 41,5%FG22 z 53 z gry
- 35,0%3P14 z 40 za trzy
- 75,0%FT6 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 53 | 41,5% |
| Rzuty za dwa | 8 | 13 | 61,5% |
| Rzuty za trzy | 14 | 40 | 35,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 8 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach TRZY PLUS JEDEN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z84 : 58 | 28:04 | 12 | 4 | 2 | |
| 24 maj 2026 | Z66 : 44 | 27:13 | 3 | 2 | 2 | |
| 17 maj 2026 | Z80 : 60 | 19:28 | 5 | 1 | 2 | |
| 25 kwi 2026 | Z73 : 56 | 11:46 | 3 | 2 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | P59 : 61 | 18:28 | 8 | 2 | 2 | |
| 11 kwi 2026 | P69 : 71 | 25:16 | 4 | 1 | 0 | |
| 14 mar 2026 | Z94 : 66 | 32:34 | 6 | 4 | 5 | |
| 8 mar 2026 | Z79 : 70 | 27:04 | 2 | 2 | 4 | |
| 1 mar 2026 | Z72 : 52 | 27:19 | 2 | 6 | 2 | |
| 22 lut 2026 | Z94 : 48 | 30:19 | 6 | 1 | 4 | |
| 15 lut 2026 | Z69 : 62 | 38:27 | 13 | 4 | 5 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 33 mecze · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 4 | 31:38 | 15 | 3,8 | 2,3 | 2,0 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 14,3% | 80,0% |
| 8WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 39:17 | 17 | 17,0 | 5,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 60,0% | 62,5% | — |
| 8WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 11 | 26:00 | 64 | 5,8 | 2,6 | 2,7 | 1,3 | 0,0 | 41,5% | 35,0% | 75,0% |
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 9 | 29:17 | 58 | 6,4 | 4,9 | 1,9 | 0,8 | 0,1 | 31,3% | 29,8% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 23:32 | 26 | 3,7 | 3,4 | 2,1 | 0,7 | 0,0 | 22,5% | 25,8% | — |
| 6WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 22:46 | 0 | 0,0 | 5,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






