MaciejSzkup
41BANKSTERSLiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 53 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 75pktw 10 meczach
- 7,5pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 289 min | 28:52 |
| Punkty | 75 | 7,5 |
| Zbiórki | 45 | 4,5 |
| — w ataku | 14 | 1,4 |
| — w obronie | 31 | 3,1 |
| Asysty | 6 | 0,6 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 8 | 0,8 |
| Przewinienia | 36 | 3,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 76 | 7,6 |
- 38,8%FG26 z 67 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 84,6%FT22 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 67 | 38,8% |
| Rzuty za dwa | 25 | 65 | 38,5% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 22 | 26 | 84,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P55 : 70 | 32:40 | 5 | 5 | 1 | |
| 22 gru 2024 | P49 : 72 | 28:16 | 3 | 6 | 0 | |
| 15 gru 2024 | Z80 : 62 | 35:22 | 8 | 7 | 0 | |
| 8 gru 2024 | P55 : 69 | 22:00 | 3 | 2 | 2 | |
| 17 lis 2024 | Z71 : 69 | 28:34 | 9 | 5 | 0 | |
| 27 paź 2024 | Z20 : 0 | 38:13 | 11 | 4 | 0 | |
| 20 paź 2024 | P68 : 71 | 24:06 | 10 | 3 | 0 | |
| 13 paź 2024 | Z69 : 66 | 28:07 | 12 | 5 | 0 | |
| 6 paź 2024 | Z69 : 60 | 19:26 | 8 | 4 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | Z89 : 57 | 31:52 | 6 | 4 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 53 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 4 | 20:35 | 24 | 6,0 | 4,0 | 0,5 | 1,0 | 0,3 | 50,0% | 0,0% | 54,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 8 | 27:04 | 49 | 6,1 | 4,5 | 1,4 | 0,9 | 0,1 | 32,6% | 0,0% | 84,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 12 | 31:13 | 93 | 7,8 | 3,7 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 46,7% | 0,0% | 82,1% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 12 | 32:02 | 103 | 8,6 | 7,0 | 1,2 | 0,9 | 0,3 | 42,9% | 0,0% | 75,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 28:52 | 75 | 7,5 | 4,5 | 0,6 | 0,2 | 0,1 | 38,8% | 50,0% | 84,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 4 | 22:47 | 20 | 5,0 | 5,0 | 0,3 | 1,0 | 0,5 | 30,0% | 50,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 3 | 24:32 | 26 | 8,7 | 6,7 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 36,8% | 50,0% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






