MaciejSzkup
41BANKSTERSLiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 53 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 93pktw 12 meczach
- 7,8pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 375 min | 31:13 |
| Punkty | 93 | 7,8 |
| Zbiórki | 44 | 3,7 |
| — w ataku | 13 | 1,1 |
| — w obronie | 31 | 2,6 |
| Asysty | 16 | 1,3 |
| Przechwyty | 10 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 11 | 0,9 |
| Przewinienia | 41 | 3,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 108 | 9,0 |
- 46,7%FG35 z 75 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 82,1%FT23 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 35 | 75 | 46,7% |
| Rzuty za dwa | 35 | 72 | 48,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 23 | 28 | 82,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z59 : 52 | 35:37 | 11 | 3 | 1 | |
| 21 gru 2025 | P49 : 62 | 33:40 | 7 | 2 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z61 : 57 | 20:28 | 6 | 2 | 1 | |
| 30 lis 2025 | Z86 : 85 | 32:07 | 2 | 2 | 3 | |
| 23 lis 2025 | P41 : 81 | 40:45 | 10 | 5 | 0 | |
| 16 lis 2025 | Z70 : 54 | 30:48 | 12 | 6 | 1 | |
| 9 lis 2025 | Z75 : 62 | 25:53 | 8 | 4 | 1 | |
| 26 paź 2025 | Z54 : 50 | 31:00 | 3 | 3 | 1 | |
| 19 paź 2025 | P67 : 75 | 34:10 | 18 | 7 | 3 | |
| 12 paź 2025 | Z66 : 51 | 25:30 | 0 | 2 | 1 | |
| 5 paź 2025 | Z66 : 54 | 32:58 | 4 | 5 | 2 | |
| 28 wrz 2025 | Z85 : 49 | 31:37 | 12 | 3 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 53 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 4 | 20:35 | 24 | 6,0 | 4,0 | 0,5 | 1,0 | 0,3 | 50,0% | 0,0% | 54,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 8 | 27:04 | 49 | 6,1 | 4,5 | 1,4 | 0,9 | 0,1 | 32,6% | 0,0% | 84,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 12 | 31:13 | 93 | 7,8 | 3,7 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 46,7% | 0,0% | 82,1% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 12 | 32:02 | 103 | 8,6 | 7,0 | 1,2 | 0,9 | 0,3 | 42,9% | 0,0% | 75,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 28:52 | 75 | 7,5 | 4,5 | 0,6 | 0,2 | 0,1 | 38,8% | 50,0% | 84,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 4 | 22:47 | 20 | 5,0 | 5,0 | 0,3 | 1,0 | 0,5 | 30,0% | 50,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 3 | 24:32 | 26 | 8,7 | 6,7 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 36,8% | 50,0% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






