MaciejSzkup
41BANKSTERSLiga Mistrzów · 9WBA
- 2021–2026
- 53 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 24pktw 4 meczach
- 6,0pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 82 min | 20:35 |
| Punkty | 24 | 6,0 |
| Zbiórki | 16 | 4,0 |
| — w ataku | 8 | 2,0 |
| — w obronie | 8 | 2,0 |
| Asysty | 2 | 0,5 |
| Przechwyty | 4 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 4 | 1,0 |
| Przewinienia | 5 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 29 | 7,3 |
- 50,0%FG9 z 18 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 54,5%FT6 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 18 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 9 | 17 | 52,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 11 | 54,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | Z58 : 50 | 30:25 | 6 | 5 | 1 | |
| 18 paź 2026 | Z63 : 59 | 12:55 | 1 | 2 | 0 | |
| 4 paź 2026 | Z96 : 73 | 7:58 | 8 | 3 | 0 | |
| 27 wrz 2026 | Z65 : 57 | 31:01 | 9 | 6 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 53 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 4 | 20:35 | 24 | 6,0 | 4,0 | 0,5 | 1,0 | 0,3 | 50,0% | 0,0% | 54,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 8 | 27:04 | 49 | 6,1 | 4,5 | 1,4 | 0,9 | 0,1 | 32,6% | 0,0% | 84,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 12 | 31:13 | 93 | 7,8 | 3,7 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 46,7% | 0,0% | 82,1% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 12 | 32:02 | 103 | 8,6 | 7,0 | 1,2 | 0,9 | 0,3 | 42,9% | 0,0% | 75,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 10 | 28:52 | 75 | 7,5 | 4,5 | 0,6 | 0,2 | 0,1 | 38,8% | 50,0% | 84,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 4 | 22:47 | 20 | 5,0 | 5,0 | 0,3 | 1,0 | 0,5 | 30,0% | 50,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 3 | 24:32 | 26 | 8,7 | 6,7 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 36,8% | 50,0% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






