Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 120 min | 24:01 |
| Punkty | 30 | 6,0 |
| Zbiórki | 29 | 5,8 |
| — w ataku | 15 | 3,0 |
| — w obronie | 14 | 2,8 |
| Asysty | 2 | 0,4 |
| Przechwyty | 4 | 0,8 |
| Bloki | 4 | 0,8 |
| Straty | 13 | 2,6 |
| Przewinienia | 5 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 34 | 6,8 |
- 38,7%FG12 z 31 z gry
- 33,3%3P2 z 6 za trzy
- 57,1%FT4 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 31 | 38,7% |
| Rzuty za dwa | 10 | 25 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 6 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 4 | 7 | 57,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P44 : 66 | 20:38 | 3 | 2 | 0 | |
| 2 kwi 2022 | P58 : 65 | 37:28 | 8 | 7 | 1 | |
| 27 mar 2022 | P48 : 67 | 20:07 | 7 | 8 | 1 | |
| 20 mar 2022 | Z38 : 35 | 27:07 | 2 | 8 | 0 | |
| 6 mar 2022 | Z100 : 47 | 14:43 | 10 | 4 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 78 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 3 | 13:28 | 17 | 5,7 | 3,3 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 42,1% | 50,0% | 0,0% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 9 | 18:31 | 27 | 3,0 | 4,1 | 0,4 | 0,0 | 0,1 | 25,0% | 18,2% | 71,4% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 5 | 19:02 | 30 | 6,0 | 4,8 | 0,4 | 0,0 | 0,2 | 46,2% | 50,0% | 66,7% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 10 | 20:53 | 58 | 5,8 | 4,8 | 1,3 | 0,5 | 0,3 | 43,6% | 27,3% | 38,9% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 20:23 | 29 | 3,2 | 5,6 | 0,9 | 0,4 | 0,2 | 27,9% | 0,0% | 45,5% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 24:30 | 54 | 6,8 | 6,3 | 1,0 | 0,9 | 0,3 | 49,0% | 27,3% | 33,3% |
| UNBA 503. Liga | TEKOpro | 5 | 24:01 | 30 | 6,0 | 5,8 | 0,4 | 0,8 | 0,8 | 38,7% | 33,3% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 8 | 23:29 | 49 | 6,1 | 6,6 | 0,4 | 0,5 | 0,5 | 56,8% | 50,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEKOpro | 5 | 28:31 | 27 | 5,4 | 6,4 | 0,6 | 1,4 | 0,8 | 39,4% | 0,0% | 20,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 5 | 24:54 | 27 | 5,4 | 6,8 | 0,8 | 0,0 | 0,6 | 34,4% | 0,0% | 26,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 11 | 21:31 | 53 | 4,8 | 6,3 | 1,1 | 0,3 | 0,3 | 28,0% | 10,0% | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






