MaciejWalejko
20NIE DAJ ZA TRZY3. Liga · 7WBA
- 2020–2026
- 68 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 2 drużyny
- 20pktw 6 meczach
- 3,3pktna mecz
- 1,3zbna mecz
- 0,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 105 min | 17:32 |
| Punkty | 20 | 3,3 |
| Zbiórki | 8 | 1,3 |
| — w ataku | 3 | 0,5 |
| — w obronie | 5 | 0,8 |
| Asysty | 1 | 0,2 |
| Przechwyty | 4 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 1 | 0,2 |
| Przewinienia | 2 | 0,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 19 | 3,2 |
- 36,4%FG8 z 22 z gry
- 25,0%3P2 z 8 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 22 | 36,4% |
| Rzuty za dwa | 6 | 14 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 2 | 8 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 sty 2026 | P65 : 66 | 36:40 | 7 | 2 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z68 : 65 | 4:50 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 lis 2025 | Z47 : 39 | 20:41 | 2 | 0 | 0 | |
| 26 paź 2025 | Z85 : 60 | 23:55 | 7 | 3 | 0 | |
| 11 paź 2025 | Z96 : 39 | 19:07 | 4 | 3 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 68 meczów · 12 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 20:14 | 7 | 1,2 | 3,5 | 1,2 | 0,3 | 0,2 | 14,3% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 17:32 | 20 | 3,3 | 1,3 | 0,2 | 0,7 | 0,2 | 36,4% | 25,0% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 31:07 | 29 | 3,2 | 3,4 | 0,8 | 0,7 | 0,2 | 27,9% | 19,0% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 22:09 | 31 | 5,2 | 3,8 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 46,7% | 33,3% | — |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 1 | 14:34 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 8:24 | 10 | 2,5 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 36,4% | 0,0% | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 21:03 | 19 | 2,1 | 1,7 | 0,3 | 0,6 | 0,1 | 25,9% | 25,0% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 18:45 | 10 | 1,4 | 2,0 | 0,4 | 0,1 | 0,4 | 28,6% | 28,6% | — |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 12:41 | 2 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 28:02 | 24 | 3,4 | 2,3 | 1,6 | 0,6 | 0,1 | 27,0% | 11,8% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 21:37 | 13 | 2,6 | 2,2 | 1,4 | 1,0 | 0,2 | 35,3% | 33,3% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 27:56 | 30 | 4,3 | 3,1 | 1,1 | 0,6 | 0,3 | 37,8% | 12,5% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






