MaciejZadrozny
13WARSAW SHARKS2/3 Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2020–2023
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 25pktw 5 meczach
- 5,0pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 153 min | 30:36 |
| Punkty | 25 | 5,0 |
| Zbiórki | 14 | 2,8 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 14 | 2,8 |
| Asysty | 5 | 1,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 11 | 2,2 |
| Przewinienia | 4 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 10 | 2,0 |
- 31,3%FG10 z 32 z gry
- 23,5%3P4 z 17 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 32 | 31,3% |
| Rzuty za dwa | 6 | 15 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 17 | 23,5% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach WARSAW SHARKS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 lis 2021 | P51 : 111 | 41:04 | 7 | 6 | 2 | |
| 23 paź 2021 | Z78 : 70 | 24:16 | 7 | 0 | 0 | |
| 17 paź 2021 | P69 : 74 | 24:06 | 3 | 0 | 2 | |
| 3 paź 2021 | Z73 : 60 | 30:41 | 0 | 1 | 0 | |
| 26 wrz 2021 | P55 : 63 | 32:52 | 8 | 7 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 48 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 21:49 | 33 | 6,6 | 2,2 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 50,0% | 27,3% | — |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 13 | 33:33 | 114 | 8,8 | 4,1 | 1,2 | 0,9 | 0,1 | 34,9% | 32,8% | 86,4% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 8 | 22:11 | 31 | 3,9 | 3,5 | 1,3 | 0,5 | 0,1 | 26,1% | 17,2% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 4 | 26:06 | 33 | 8,3 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 39,3% | 42,9% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 30:36 | 25 | 5,0 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 31,3% | 23,5% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Psychobasket Warszawa | 4 | 37:36 | 48 | 12,0 | 7,8 | 2,0 | 0,3 | 0,0 | 35,4% | 34,6% | 83,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Psychobasket Warszawa | 9 | 22:44 | 49 | 5,4 | 4,0 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 33,9% | 17,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






