MaciejZadrozny
13WARSAW SHARKS3. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2020–2023
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 33pktw 4 meczach
- 8,3pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 104 min | 26:06 |
| Punkty | 33 | 8,3 |
| Zbiórki | 11 | 2,8 |
| — w ataku | 1 | 0,3 |
| — w obronie | 10 | 2,5 |
| Asysty | 4 | 1,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 1,5 |
| Przewinienia | 4 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 25 | 6,3 |
- 39,3%FG11 z 28 z gry
- 42,9%3P9 z 21 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 28 | 39,3% |
| Rzuty za dwa | 2 | 7 | 28,6% |
| Rzuty za trzy | 9 | 21 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach WARSAW SHARKS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 sty 2022 | P61 : 79 | 33:08 | 12 | 2 | 2 | |
| 5 gru 2021 | P68 : 73 | 19:18 | 5 | 2 | 0 | |
| 27 lis 2021 | Z86 : 48 | 27:58 | 16 | 1 | 1 | |
| 13 lis 2021 | P61 : 84 | 24:00 | 0 | 6 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 48 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 21:49 | 33 | 6,6 | 2,2 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 50,0% | 27,3% | — |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 13 | 33:33 | 114 | 8,8 | 4,1 | 1,2 | 0,9 | 0,1 | 34,9% | 32,8% | 86,4% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 8 | 22:11 | 31 | 3,9 | 3,5 | 1,3 | 0,5 | 0,1 | 26,1% | 17,2% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 4 | 26:06 | 33 | 8,3 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 39,3% | 42,9% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 30:36 | 25 | 5,0 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 31,3% | 23,5% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Psychobasket Warszawa | 4 | 37:36 | 48 | 12,0 | 7,8 | 2,0 | 0,3 | 0,0 | 35,4% | 34,6% | 83,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Psychobasket Warszawa | 9 | 22:44 | 49 | 5,4 | 4,0 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 33,9% | 17,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






