MaciejZadrozny
13WARSAW SHARKS3. Liga · UNBA 50
- 2020–2023
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 31pktw 8 meczach
- 3,9pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 177 min | 22:11 |
| Punkty | 31 | 3,9 |
| Zbiórki | 28 | 3,5 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 26 | 3,3 |
| Asysty | 10 | 1,3 |
| Przechwyty | 4 | 0,5 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 11 | 1,4 |
| Przewinienia | 9 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 29 | 3,6 |
- 26,1%FG12 z 46 z gry
- 17,2%3P5 z 29 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 46 | 26,1% |
| Rzuty za dwa | 7 | 17 | 41,2% |
| Rzuty za trzy | 5 | 29 | 17,2% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach WARSAW SHARKS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2022 | P61 : 73 | 13:31 | 0 | 1 | 0 | |
| 21 maj 2022 | Z103 : 63 | 18:22 | 7 | 7 | 3 | |
| 7 maj 2022 | P60 : 73 | 20:34 | 5 | 2 | 1 | |
| 10 kwi 2022 | P52 : 60 | 11:37 | 0 | 2 | 0 | |
| 2 kwi 2022 | P56 : 76 | 34:00 | 3 | 3 | 3 | |
| 26 mar 2022 | P49 : 67 | 24:26 | 7 | 5 | 0 | |
| 20 mar 2022 | P35 : 38 | 10:07 | 0 | 1 | 0 | |
| 13 mar 2022 | Z81 : 47 | 44:49 | 9 | 7 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 48 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 21:49 | 33 | 6,6 | 2,2 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 50,0% | 27,3% | — |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 13 | 33:33 | 114 | 8,8 | 4,1 | 1,2 | 0,9 | 0,1 | 34,9% | 32,8% | 86,4% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 8 | 22:11 | 31 | 3,9 | 3,5 | 1,3 | 0,5 | 0,1 | 26,1% | 17,2% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 4 | 26:06 | 33 | 8,3 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 39,3% | 42,9% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 30:36 | 25 | 5,0 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 31,3% | 23,5% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Psychobasket Warszawa | 4 | 37:36 | 48 | 12,0 | 7,8 | 2,0 | 0,3 | 0,0 | 35,4% | 34,6% | 83,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Psychobasket Warszawa | 9 | 22:44 | 49 | 5,4 | 4,0 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 33,9% | 17,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






