MaciekKulik
21HAWAJSKI SNIEG2. Liga · 1WBA
- 2020–2024
- 76 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 127pktw 10 meczach
- 12,7pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 329 min | 32:52 |
| Punkty | 127 | 12,7 |
| Zbiórki | 40 | 4,0 |
| — w ataku | 6 | 0,6 |
| — w obronie | 34 | 3,4 |
| Asysty | 11 | 1,1 |
| Przechwyty | 8 | 0,8 |
| Bloki | 7 | 0,7 |
| Straty | 14 | 1,4 |
| Przewinienia | 13 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 92 | 9,2 |
- 37,3%FG44 z 118 z gry
- 32,4%3P24 z 74 za trzy
- 53,6%FT15 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 118 | 37,3% |
| Rzuty za dwa | 20 | 44 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 24 | 74 | 32,4% |
| Rzuty wolne | 15 | 28 | 53,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach HAWAJSKI SNIEG. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2022 | Z70 : 49 | 34:28 | 14 | 6 | 0 | |
| 4 gru 2022 | P58 : 89 | 43:32 | 20 | 3 | 2 | |
| 27 lis 2022 | P47 : 48 | 43:31 | 19 | 5 | 0 | |
| 20 lis 2022 | P57 : 73 | 48:00 | 15 | 6 | 4 | |
| 13 lis 2022 | P48 : 58 | 41:12 | 17 | 5 | 0 | |
| 5 lis 2022 | Z67 : 66 | 35:38 | 16 | 5 | 2 | |
| 22 paź 2022 | Z47 : 41 | 42:46 | 10 | 4 | 2 | |
| 16 paź 2022 | Z74 : 63 | 39:37 | 16 | 6 | 1 | |
| 8 paź 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 paź 2022 | Z60 : 37 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 76 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 9 | 39:36 | 126 | 14,0 | 7,3 | 2,8 | 1,2 | 1,0 | 41,5% | 33,3% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 11 | 36:30 | 126 | 11,5 | 5,2 | 1,0 | 0,4 | 1,2 | 33,9% | 35,1% | 72,7% |
| 2WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 11 | 43:09 | 161 | 14,6 | 7,4 | 1,6 | 0,8 | 0,9 | 33,9% | 29,7% | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 10 | 32:52 | 127 | 12,7 | 4,0 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 37,3% | 32,4% | 53,6% |
| UNBA 503. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 12 | 40:05 | 148 | 12,3 | 7,1 | 1,7 | 1,5 | 1,3 | 39,1% | 25,0% | 70,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 6 | 38:48 | 82 | 13,7 | 8,2 | 2,3 | 1,0 | 0,5 | 38,1% | 34,8% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HAWAJSKI SNIEG | 5 | 44:35 | 98 | 19,6 | 8,4 | 2,2 | 1,6 | 0,6 | 45,8% | 28,9% | 78,6% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HAWAJSKI SNIEG | 4 | 40:45 | 37 | 9,3 | 12,0 | 2,0 | 1,0 | 0,5 | 31,3% | 23,5% | 60,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 8 | 29:49 | 57 | 7,1 | 8,8 | 3,3 | 1,6 | 1,0 | 28,9% | 22,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






