MaksymilianSwiderski
3TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 37 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 74pktw 11 meczach
- 6,7pktna mecz
- 1,8zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 295 min | 26:50 |
| Punkty | 74 | 6,7 |
| Zbiórki | 20 | 1,8 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 15 | 1,4 |
| Asysty | 27 | 2,5 |
| Przechwyty | 13 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 25 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 60 | 5,5 |
- 37,5%FG30 z 80 z gry
- 27,0%3P10 z 37 za trzy
- 33,3%FT4 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 80 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 20 | 43 | 46,5% |
| Rzuty za trzy | 10 | 37 | 27,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 12 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z60 : 46 | 24:16 | 5 | 0 | 3 | |
| 7 cze 2025 | P33 : 43 | 39:07 | 3 | 1 | 3 | |
| 1 cze 2025 | Z51 : 48 | 26:41 | 7 | 3 | 2 | |
| 18 maj 2025 | Z90 : 57 | 24:07 | 15 | 1 | 2 | |
| 10 maj 2025 | P71 : 78 | 31:49 | 23 | 4 | 2 | |
| 27 kwi 2025 | Z60 : 55 | 24:38 | 1 | 0 | 2 | |
| 13 kwi 2025 | Z62 : 46 | 30:58 | 12 | 2 | 5 | |
| 6 kwi 2025 | Z49 : 46 | 30:53 | 6 | 3 | 4 | |
| 23 mar 2025 | P47 : 49 | 31:15 | 2 | 2 | 0 | |
| 9 mar 2025 | P50 : 77 | 31:25 | 0 | 4 | 4 | |
| 1 mar 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 37 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 33:34 | 62 | 15,5 | 2,8 | 2,3 | 1,8 | 0,0 | 37,7% | 33,3% | 66,7% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 26:50 | 74 | 6,7 | 1,8 | 2,5 | 1,2 | 0,2 | 37,5% | 27,0% | 33,3% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 35:16 | 19 | 19,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 53,8% | 50,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 32:52 | 105 | 10,5 | 3,9 | 2,8 | 2,0 | 0,0 | 37,9% | 23,9% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 31:18 | 160 | 14,5 | 3,3 | 1,9 | 1,5 | 0,3 | 35,6% | 24,1% | 65,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






