MaksymilianSwiderski
3TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 9WBA
- 2024–2026
- 37 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 62pktw 4 meczach
- 15,5pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 2,3astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 49,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,0%
- 45,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,1%
- 45,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,2%
Średnia ligi to średnia z 127 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 1 wyrównanym meczu nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 6 / 17 | 35,3% | 44,1% |
| Półdystans | 6 / 12 | 50,0% | 42,8% |
| Za trzy | 8 / 24 | 33,3% | 26,7% |
| Razem z gry | 20 / 53 | 37,7% | 38,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 33najwięcej punktówz D7, 27 wrz 2026
- 4najwięcej zbiórekz D7, 27 wrz 2026
- 5najwięcej asystz D7, 27 wrz 2026
- 32najlepszy mecz (EFF)33 pkt, 4 zb, 5 as — z D7, 27 wrz 2026
- 11 mecz z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 11 mecz z 20+ pktz 4 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2024–2026 · 37 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1138 min | 30:45 |
| Punkty | 420 | 11,4 |
| Zbiórki | 106 | 2,9 |
| — w ataku | 28 | 0,8 |
| — w obronie | 78 | 2,1 |
| Asysty | 87 | 2,4 |
| Przechwyty | 57 | 1,5 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 73 | 2,0 |
| Przewinienia | 91 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 88 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 309 | 8,4 |
- 37,4%FG153 z 409 z gry
- 27,0%3P53 z 196 za trzy
- 62,2%FT61 z 98 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 153 | 409 | 37,4% |
| Rzuty za dwa | 100 | 213 | 46,9% |
| Rzuty za trzy | 53 | 196 | 27,0% |
| Rzuty wolne | 61 | 98 | 62,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z D7, 27 wrz 2026
- Mecz 7+ asystz TEKOpro, 17 lis 2024
- Mecz 4+ trójki4 razy · ostatnio z D7, 27 wrz 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 420
- 25 meczówrozegranych meczów: 36
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
D727 wrz 202633pkt4zb5as32eff
SOFTSWISS BASKETBALL17 lut 202431pkt5zb1as26eff
FOR THE WIN10 maj 202523pkt4zb2as21eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






