MarcelDabrowski
5TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 9WBA
- 2024–2026
- 57 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 25pktw 4 meczach
- 6,3pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 134 min | 33:37 |
| Punkty | 25 | 6,3 |
| Zbiórki | 15 | 3,8 |
| — w ataku | 2 | 0,5 |
| — w obronie | 13 | 3,3 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 2 | 0,5 |
| Bloki | 2 | 0,5 |
| Straty | 4 | 1,0 |
| Przewinienia | 6 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 27 | 6,8 |
- 35,7%FG10 z 28 z gry
- 29,4%3P5 z 17 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 28 | 35,7% |
| Rzuty za dwa | 5 | 11 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 5 | 17 | 29,4% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (9WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | Z67 : 61 | 27:53 | 5 | 5 | 2 | |
| 18 paź 2026 | Z83 : 33 | 34:08 | 5 | 1 | 3 | |
| 10 paź 2026 | Z75 : 57 | 41:55 | 8 | 2 | 0 | |
| 4 paź 2026 | P29 : 62 | 30:33 | 7 | 7 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 57 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 33:37 | 25 | 6,3 | 3,8 | 1,3 | 0,5 | 0,5 | 35,7% | 29,4% | — |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 8 | 28:27 | 32 | 4,0 | 2,0 | 1,1 | 0,8 | 0,0 | 26,5% | 21,4% | — |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 12 | 26:20 | 50 | 4,2 | 2,8 | 0,8 | 0,9 | 0,2 | 31,3% | 20,0% | 100,0% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 22:26 | 10 | 10,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 21:33 | 31 | 3,1 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 0,3 | 32,4% | 30,0% | 100,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 20:49 | 3 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 27:14 | 25 | 2,5 | 1,6 | 0,5 | 1,3 | 0,2 | 26,2% | 6,7% | 40,0% |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 26:01 | 39 | 3,5 | 3,1 | 1,2 | 0,9 | 0,2 | 32,0% | 20,0% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






