MarcelZaramski
- 2024–2025
- 28 meczów
- 3 sezony
- 3 drużyny
- 242pktw karierze
- 8,6pktna mecz
- 6,8zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 955 min | 34:06 |
| Punkty | 242 | 8,6 |
| Zbiórki | 191 | 6,8 |
| — w ataku | 56 | 2,0 |
| — w obronie | 135 | 4,8 |
| Asysty | 47 | 1,7 |
| Przechwyty | 37 | 1,3 |
| Bloki | 26 | 0,9 |
| Straty | 45 | 1,6 |
| Przewinienia | 58 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 56 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 310 | 11,1 |
- 40,0%FG102 z 255 z gry
- 26,0%3P13 z 50 za trzy
- 41,7%FT25 z 60 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 102 | 255 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 89 | 205 | 43,4% |
| Rzuty za trzy | 13 | 50 | 26,0% |
| Rzuty wolne | 25 | 60 | 41,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 7 | 27:22 | 33 | 4,7 | 3,4 | 1,6 | 1,0 | 0,1 | 29,8% | 9,1% | 66,7% |
| 6WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 38:16 | 105 | 10,5 | 7,7 | 2,2 | 1,5 | 1,5 | 43,5% | 11,1% | 36,0% |
| 6WBABaraże | THAISTY TIGERS | 1 | 42:04 | 21 | 21,0 | 7,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 42,1% | 42,9% | 66,7% |
| 5WBA2. Liga | BASKETBALL NEVER STOPS | 10 | 33:52 | 83 | 8,3 | 8,3 | 0,9 | 1,4 | 0,9 | 40,7% | 50,0% | 38,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






