MarcinChylewski
4BALONOWY ODLOT2. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 56 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 165pktw 10 meczach
- 16,5pktna mecz
- 15,9zbna mecz
- 1,5astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 49,4%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,3%
- 45,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,1%
- 39,5%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,7%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 10punktów w końcówkachw 7 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 60,0%z gry w końcówkach6 z 10 rzutów z gry
- 80,0%wolne w końcówkach4 z 5 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 38 / 71 | 53,5% | 48,5% |
| Półdystans | 9 / 20 | 45,0% | 43,9% |
| Za trzy | 15 / 60 | 25,0% | 27,7% |
| Razem z gry | 62 / 151 | 41,1% | 40,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 33najwięcej punktówz FASOLKI, 19 kwi 2026
- 32najwięcej zbiórekz TARCHO TERROR, 10 maj 2026
- 4najwięcej asystz HAWAJSKI SNIEG, 26 kwi 2026
- 42najlepszy mecz (EFF)27 pkt, 32 zb, 1 as — z TARCHO TERROR, 10 maj 2026
- 44 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 22 mecze z 20+ pktz 10 rozegranych
- 8double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 56 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2039 min | 36:24 |
| Punkty | 668 | 11,9 |
| Zbiórki | 648 | 11,6 |
| — w ataku | 228 | 4,1 |
| — w obronie | 420 | 7,5 |
| Asysty | 65 | 1,2 |
| Przechwyty | 44 | 0,8 |
| Bloki | 8 | 0,1 |
| Straty | 85 | 1,5 |
| Przewinienia | 125 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 136 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 938 | 16,8 |
- 39,1%FG239 z 611 z gry
- 26,2%3P67 z 256 za trzy
- 76,4%FT123 z 161 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 239 | 611 | 39,1% |
| Rzuty za dwa | 172 | 355 | 48,5% |
| Rzuty za trzy | 67 | 256 | 26,2% |
| Rzuty wolne | 123 | 161 | 76,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z FASOLKI, 19 kwi 2026
- Mecz 15+ zbiórek17 razy · ostatnio z TARCHO TERROR, 10 maj 2026
- Mecz 4+ trójki2 razy · ostatnio z ORLY TEMIDY, 30 lis 2025
- Double-double22 razy · ostatnio z TARCHO TERROR, 10 maj 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 668
- 50 meczówrozegranych meczów: 56
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 6
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TARCHO TERROR10 maj 202627pkt32zb1as42eff
ORLY TEMIDY30 lis 202534pkt18zb2as37eff
GKS TACHIMETR14 kwi 202423pkt16zb1as36eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






