MarcinDuduc
- 2020–2023
- 13 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 69pktw karierze
- 5,3pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 339 min | 26:05 |
| Punkty | 69 | 5,3 |
| Zbiórki | 47 | 3,6 |
| — w ataku | 13 | 1,0 |
| — w obronie | 34 | 2,6 |
| Asysty | 33 | 2,5 |
| Przechwyty | 18 | 1,4 |
| Bloki | 3 | 0,2 |
| Straty | 30 | 2,3 |
| Przewinienia | 19 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 65 | 5,0 |
- 29,2%FG26 z 89 z gry
- 18,2%3P8 z 44 za trzy
- 42,9%FT9 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 89 | 29,2% |
| Rzuty za dwa | 18 | 45 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 8 | 44 | 18,2% |
| Rzuty wolne | 9 | 21 | 42,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 31:09 | 20 | 10,0 | 6,5 | 3,5 | 0,0 | 0,0 | 32,0% | 10,0% | 33,3% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 27:56 | 14 | 4,7 | 4,3 | 1,0 | 2,7 | 1,0 | 33,3% | 37,5% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 24:41 | 17 | 5,7 | 3,3 | 4,0 | 1,7 | 0,0 | 31,8% | 23,1% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 30:33 | 9 | 4,5 | 2,5 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 0,0% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMBITNI AMATORZY | 2 | 17:53 | 7 | 3,5 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 25,0% | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 22:01 | 2 | 2,0 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






