MarcinHarasimowski
5GET WOW TEAM1. Liga · 2WBA
- 2021–2024
- 13 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 18pktw 4 meczach
- 4,5pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 69 min | 17:15 |
| Punkty | 18 | 4,5 |
| Zbiórki | 14 | 3,5 |
| — w ataku | 3 | 0,8 |
| — w obronie | 11 | 2,8 |
| Asysty | 8 | 2,0 |
| Przechwyty | 2 | 0,5 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 5 | 1,3 |
| Przewinienia | 6 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 17 | 4,3 |
- 18,2%FG4 z 22 z gry
- 15,4%3P2 z 13 za trzy
- 72,7%FT8 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 22 | 18,2% |
| Rzuty za dwa | 2 | 9 | 22,2% |
| Rzuty za trzy | 2 | 13 | 15,4% |
| Rzuty wolne | 8 | 11 | 72,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 kwi 2023 | Z80 : 70 | 11:46 | 1 | 3 | 4 | |
| 26 mar 2023 | P64 : 71 | 9:03 | 0 | 2 | 0 | |
| 19 mar 2023 | P60 : 74 | 25:46 | 12 | 5 | 1 | |
| 5 mar 2023 | P55 : 59 | 22:25 | 5 | 4 | 3 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 13 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 17:21 | 3 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 20,0% | 33,3% | — |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 3 | 17:33 | 31 | 10,3 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,7 | 44,0% | 40,0% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 13:52 | 2 | 2,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 17:15 | 18 | 4,5 | 3,5 | 2,0 | 0,5 | 0,3 | 18,2% | 15,4% | 72,7% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 12:46 | 2 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 2 | 15:30 | 18 | 9,0 | 2,0 | 1,0 | 1,5 | 0,5 | 66,7% | 25,0% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






