MarcinJakubowski
- 2021–2026
- 55 meczów
- 9 sezonów
- 6 drużyn
- 361pktw karierze
- 6,6pktna mecz
- 7,2zbna mecz
- 4,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1896 min | 34:28 |
| Punkty | 361 | 6,6 |
| Zbiórki | 397 | 7,2 |
| — w ataku | 83 | 1,5 |
| — w obronie | 314 | 5,7 |
| Asysty | 228 | 4,1 |
| Przechwyty | 60 | 1,1 |
| Bloki | 58 | 1,1 |
| Straty | 112 | 2,0 |
| Przewinienia | 91 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 108 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 739 | 13,4 |
- 36,9%FG121 z 328 z gry
- 19,5%3P22 z 113 za trzy
- 67,8%FT97 z 143 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 121 | 328 | 36,9% |
| Rzuty za dwa | 99 | 215 | 46,0% |
| Rzuty za trzy | 22 | 113 | 19,5% |
| Rzuty wolne | 97 | 143 | 67,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 3 | 18:32 | 15 | 5,0 | 2,7 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 71,4% | 50,0% | 80,0% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 4 | 29:10 | 19 | 4,8 | 8,3 | 3,3 | 1,3 | 0,8 | 28,6% | 14,3% | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 4 | 29:54 | 21 | 5,3 | 5,5 | 3,5 | 0,5 | 0,5 | 33,3% | 28,6% | 83,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 9 | 43:36 | 72 | 8,0 | 9,1 | 3,9 | 1,3 | 1,9 | 34,7% | 3,7% | 65,6% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 1 | 31:31 | 7 | 7,0 | 12,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 66,7% | 0,0% | 75,0% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 7 | 37:35 | 54 | 7,7 | 7,7 | 9,1 | 1,3 | 0,9 | 31,4% | 21,1% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 36:57 | 72 | 8,0 | 8,1 | 5,2 | 1,2 | 1,3 | 41,0% | 30,8% | 77,8% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 32:10 | 55 | 5,0 | 6,3 | 3,5 | 1,3 | 0,6 | 34,0% | 10,0% | 69,2% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 3 | 16:20 | 15 | 5,0 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 0,7 | 71,4% | 66,7% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 4 | 45:20 | 31 | 7,8 | 10,5 | 3,3 | 1,3 | 2,0 | 37,5% | 18,2% | 41,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






