Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 473 min | 42:59 |
| Punkty | 154 | 14,0 |
| Zbiórki | 146 | 13,3 |
| — w ataku | 30 | 2,7 |
| — w obronie | 116 | 10,5 |
| Asysty | 31 | 2,8 |
| Przechwyty | 16 | 1,5 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 36 | 3,3 |
| Przewinienia | 22 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 209 | 19,0 |
- 41,6%FG64 z 154 z gry
- 19,6%3P9 z 46 za trzy
- 53,1%FT17 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 64 | 154 | 41,6% |
| Rzuty za dwa | 55 | 108 | 50,9% |
| Rzuty za trzy | 9 | 46 | 19,6% |
| Rzuty wolne | 17 | 32 | 53,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 mar 2021 | Z80 : 57 | 38:01 | 18 | 15 | 1 | |
| 7 mar 2021 | Z81 : 59 | 48:00 | 14 | 14 | 5 | |
| 28 lut 2021 | Z68 : 55 | 48:00 | 22 | 25 | 5 | |
| 14 lut 2021 | Z87 : 84 | 49:00 | 19 | 20 | 4 | |
| 7 lut 2021 | Z95 : 88 | 48:32 | 15 | 7 | 2 | |
| 20 gru 2020 | Z91 : 58 | 35:16 | 18 | 10 | 1 | |
| 13 gru 2020 | Z64 : 55 | 42:27 | 7 | 12 | 3 | |
| 6 gru 2020 | Z78 : 58 | 33:25 | 8 | 5 | 4 | |
| 29 lis 2020 | Z91 : 48 | 34:08 | 13 | 13 | 3 | |
| 11 paź 2020 | Z66 : 55 | 48:00 | 11 | 11 | 1 | |
| 4 paź 2020 | Z46 : 45 | 48:00 | 9 | 14 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 72 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | NTL | 9 | 35:21 | 90 | 10,0 | 3,6 | 2,1 | 0,4 | 0,7 | 37,5% | 27,3% | 52,2% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 7 | 32:41 | 89 | 12,7 | 4,1 | 1,1 | 1,4 | 0,1 | 34,9% | 29,3% | 65,4% |
| 2WBA1. Liga | NTL | 12 | 35:53 | 174 | 14,5 | 6,8 | 2,2 | 0,3 | 0,3 | 43,5% | 31,0% | 59,6% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 10 | 31:16 | 99 | 9,9 | 6,5 | 1,7 | 0,5 | 0,1 | 35,1% | 15,2% | 69,6% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 8 | 36:10 | 94 | 11,8 | 7,0 | 1,6 | 1,1 | 0,5 | 32,7% | 23,1% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 9 | 39:07 | 128 | 14,2 | 10,1 | 2,0 | 0,9 | 0,4 | 34,6% | 29,3% | 80,8% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NTL | 6 | 44:10 | 61 | 10,2 | 13,2 | 4,8 | 1,7 | 0,8 | 26,7% | 16,7% | 55,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 11 | 42:59 | 154 | 14,0 | 13,3 | 2,8 | 1,5 | 0,3 | 41,6% | 19,6% | 53,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






