Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 50,3%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,1%
- 47,2%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,3%
- 44,4%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,5%
Średnia ligi to średnia z 106 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (UNBA 50); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 19najwięcej punktówz BAT MOCY, 12 cze 2022
- 6najwięcej zbiórekz BAT MOCY, 12 cze 2022
- 0najwięcej asystz BAT MOCY, 12 cze 2022
- 16najlepszy mecz (EFF)19 pkt, 6 zb, 0 as — z BAT MOCY, 12 cze 2022
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 149 meczów · 13 sezonów · 8 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 5134 min | 34:28 |
| Punkty | 2474 | 16,6 |
| Zbiórki | 1070 | 7,2 |
| — w ataku | 170 | 1,1 |
| — w obronie | 900 | 6,0 |
| Asysty | 277 | 1,9 |
| Przechwyty | 138 | 0,9 |
| Bloki | 13 | 0,1 |
| Straty | 281 | 1,9 |
| Przewinienia | 116 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 332 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 2384 | 16,0 |
- 40,4%FG822 z 2037 z gry
- 35,1%3P462 z 1315 za trzy
- 80,0%FT368 z 460 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 822 | 2037 | 40,4% |
| Rzuty za dwa | 360 | 722 | 49,9% |
| Rzuty za trzy | 462 | 1315 | 35,1% |
| Rzuty wolne | 368 | 460 | 80,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 50+ punktówz Psychobasket Warszawa, 25 paź 2020
- Triple-doublez HAWAJSKI SNIEG, 13 maj 2023
- Mecz 15+ zbiórek14 razy · ostatnio z RUN'N GUN, 23 paź 2022
- Mecz 7+ asyst3 razy · ostatnio z MOLES, 15 mar 2026
- Mecz 5+ przechwytówz TEKOpro, 16 paź 2021
- Mecz 4+ trójki62 razy · ostatnio z DRUZYNA WYBUCH, 16 maj 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 2474
- 50 meczówrozegranych meczów: 147
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 13
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
AMBITNI AMATORZY6 gru 202043pkt21zb6as59eff
Psychobasket Warszawa25 paź 202050pkt21zb2as57eff
HAWAJSKI SNIEG13 maj 202334pkt12zb11as48eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






