MarcinKozak
- 2023–2025
- 49 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 215pktw karierze
- 4,4pktna mecz
- 5,9zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1242 min | 25:21 |
| Punkty | 215 | 4,4 |
| Zbiórki | 287 | 5,9 |
| — w ataku | 90 | 1,8 |
| — w obronie | 197 | 4,0 |
| Asysty | 44 | 0,9 |
| Przechwyty | 20 | 0,4 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 41 | 0,8 |
| Przewinienia | 43 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 368 | 7,5 |
- 38,7%FG94 z 243 z gry
- 16,7%3P2 z 12 za trzy
- 65,8%FT25 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 94 | 243 | 38,7% |
| Rzuty za dwa | 92 | 231 | 39,8% |
| Rzuty za trzy | 2 | 12 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 25 | 38 | 65,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 24:23 | 48 | 6,0 | 6,8 | 0,6 | 0,0 | 0,3 | 46,8% | 0,0% | 80,0% |
| 5WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 11 | 21:09 | 41 | 3,7 | 6,0 | 1,3 | 0,5 | 0,2 | 29,1% | 25,0% | 53,3% |
| 4WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 9 | 24:21 | 28 | 3,1 | 3,8 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 34,3% | 0,0% | 66,7% |
| 3WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 10 | 24:17 | 34 | 3,4 | 4,4 | 1,3 | 0,4 | 0,0 | 40,0% | — | 75,0% |
| 2WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 11 | 32:01 | 64 | 5,8 | 8,1 | 0,4 | 0,6 | 0,1 | 42,3% | 20,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






