MarcinKrysiak
17WARSAW RAPTORS1. Liga · 8WBA
- 2020–2026
- 273 mecze w karierze
- 14 sezonów
- 16 drużyn
- 36pktw 5 meczach
- 7,2pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 1,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 47,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 45,8%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 36,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 2 wyrównanych meczach nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 7 / 15 | 46,7% | 49,4% |
| Półdystans | 2 / 8 | 25,0% | 44,8% |
| Za trzy | 5 / 13 | 38,5% | 28,4% |
| Razem z gry | 14 / 36 | 38,9% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 10najwięcej punktówz PUMY BETONU, 28 lut 2026
- 5najwięcej zbiórekz RUN'N GUN, 15 lut 2026
- 4najwięcej asystz BLAZERS 2, 8 mar 2026
- 11najlepszy mecz (EFF)7 pkt, 5 zb, 2 as — z RUN'N GUN, 15 lut 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 273 mecze · 14 sezonów · 16 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 9743 min | 35:41 |
| Punkty | 3647 | 13,4 |
| Zbiórki | 1114 | 4,1 |
| — w ataku | 125 | 0,5 |
| — w obronie | 989 | 3,6 |
| Asysty | 1179 | 4,3 |
| Przechwyty | 298 | 1,1 |
| Bloki | 30 | 0,1 |
| Straty | 779 | 2,9 |
| Przewinienia | 473 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 860 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 3685 | 13,5 |
- 44,0%FG1291 z 2932 z gry
- 37,3%3P497 z 1333 za trzy
- 77,7%FT568 z 731 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1291 | 2932 | 44,0% |
| Rzuty za dwa | 794 | 1599 | 49,7% |
| Rzuty za trzy | 497 | 1333 | 37,3% |
| Rzuty wolne | 568 | 731 | 77,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-double2 razy · ostatnio z HOMIES, 11 maj 2024
- Mecz 30+ punktów12 razy · ostatnio z TARGOWEK WARRIORS, 25 maj 2024
- Mecz 7+ asyst58 razy · ostatnio z INDEX MOCY, 27 wrz 2026
- Mecz 5+ przechwytów3 razy · ostatnio z INIEMAMOCNI, 11 cze 2022
- Mecz 4+ trójki38 razy · ostatnio z BRICK CITY, 11 paź 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 3647
- 50 meczówrozegranych meczów: 267
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 14
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
AMBITNI AMATORZY14 maj 202236pkt8zb15as49eff
HOMIES11 maj 202431pkt10zb13as44eff
WARSAW GREEN GOOSE2 kwi 202227pkt13zb11as42eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






