MarcinLyp
- 2021–2026
- 72 mecze
- 10 sezonów
- 5 drużyn
- 597pktw karierze
- 8,3pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2286 min | 31:45 |
| Punkty | 597 | 8,3 |
| Zbiórki | 143 | 2,0 |
| — w ataku | 27 | 0,4 |
| — w obronie | 116 | 1,6 |
| Asysty | 129 | 1,8 |
| Przechwyty | 61 | 0,8 |
| Bloki | 6 | 0,1 |
| Straty | 77 | 1,1 |
| Przewinienia | 57 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 38 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 444 | 6,2 |
- 37,0%FG238 z 643 z gry
- 30,7%3P93 z 303 za trzy
- 73,7%FT28 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 238 | 643 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 145 | 340 | 42,6% |
| Rzuty za trzy | 93 | 303 | 30,7% |
| Rzuty wolne | 28 | 38 | 73,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | MJSWISH TEAM | 1 | 18:25 | 4 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 66,7% | — | — |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 3 | 18:40 | 20 | 6,7 | 2,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 45,0% | 25,0% | — |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 20:06 | 12 | 4,0 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 38,5% | 33,3% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 4 | 36:03 | 28 | 7,0 | 1,8 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 26,8% | 25,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 28:46 | 45 | 5,0 | 1,7 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 33,3% | 27,6% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 1 | 16:37 | 2 | 2,0 | 8,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | — | — |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 12 | 29:20 | 79 | 6,6 | 0,8 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 40,0% | 23,5% | 42,9% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 27:36 | 20 | 20,0 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 11 | 34:08 | 111 | 10,1 | 1,2 | 3,0 | 1,2 | 0,0 | 37,7% | 25,9% | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 10 | 36:54 | 84 | 8,4 | 2,6 | 2,2 | 0,9 | 0,1 | 36,0% | 35,4% | 71,4% |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 10 | 38:29 | 139 | 13,9 | 3,0 | 2,5 | 1,3 | 0,4 | 40,5% | 37,7% | 77,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 3 | 29:55 | 24 | 8,0 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 30,6% | 13,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 4 | 33:18 | 29 | 7,3 | 3,3 | 1,3 | 0,5 | 0,3 | 28,6% | 45,5% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






