MarcinMars
11MLK BASKET2. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 36 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 28pktw 5 meczach
- 5,6pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 119 min | 23:44 |
| Punkty | 28 | 5,6 |
| Zbiórki | 22 | 4,4 |
| — w ataku | 11 | 2,2 |
| — w obronie | 11 | 2,2 |
| Asysty | 3 | 0,6 |
| Przechwyty | 1 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 1 | 0,2 |
| Przewinienia | 5 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 30 | 6,0 |
- 33,3%FG11 z 33 z gry
- 0,0%3P0 z 4 za trzy
- 85,7%FT6 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 33 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 11 | 29 | 37,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 4 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 7 | 85,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach MLK BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2025 | Z62 : 59 | 24:52 | 9 | 4 | 0 | |
| 19 paź 2025 | Z62 : 55 | 28:28 | 7 | 6 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z76 : 73 | 29:10 | 6 | 7 | 2 | |
| 5 paź 2025 | P63 : 77 | 14:33 | 4 | 2 | 0 | |
| 27 wrz 2025 | P56 : 75 | 21:37 | 2 | 3 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 36 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MLK BASKET | 4 | 32:56 | 30 | 7,5 | 7,5 | 0,8 | 0,3 | 0,3 | 32,4% | 33,3% | 85,7% |
| 8WBA2. Liga | MLK BASKET | 8 | 29:19 | 46 | 5,8 | 3,9 | 0,8 | 0,5 | 0,1 | 40,5% | 11,1% | 68,8% |
| 7WBA2. Liga | MLK BASKET | 5 | 23:44 | 28 | 5,6 | 4,4 | 0,6 | 0,2 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 85,7% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 10 | 28:19 | 59 | 5,9 | 7,2 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 38,1% | 18,2% | 64,3% |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 26:34 | 53 | 5,9 | 5,3 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 42,9% | 25,0% | 81,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






