MarcinTuz
- 2020–2026
- 163 mecze
- 13 sezonów
- 6 drużyn
- 1806pktw karierze
- 11,1pktna mecz
- 7,3zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 5195 min | 31:52 |
| Punkty | 1806 | 11,1 |
| Zbiórki | 1190 | 7,3 |
| — w ataku | 370 | 2,3 |
| — w obronie | 820 | 5,0 |
| Asysty | 321 | 2,0 |
| Przechwyty | 132 | 0,8 |
| Bloki | 40 | 0,2 |
| Straty | 252 | 1,5 |
| Przewinienia | 215 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 268 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 2434 | 14,9 |
- 52,8%FG794 z 1504 z gry
- 16,7%3P2 z 12 za trzy
- 69,9%FT216 z 309 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 794 | 1504 | 52,8% |
| Rzuty za dwa | 792 | 1492 | 53,1% |
| Rzuty za trzy | 2 | 12 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 216 | 309 | 69,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 3 | 32:30 | 27 | 9,0 | 4,7 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 54,2% | — | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 12 | 32:17 | 81 | 6,8 | 6,8 | 1,9 | 0,3 | 0,1 | 50,7% | — | 65,0% |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 11 | 34:00 | 72 | 6,5 | 4,6 | 1,6 | 0,8 | 0,2 | 38,3% | 50,0% | 64,3% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 4 | 18:23 | 15 | 3,8 | 4,5 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 53,8% | — | 25,0% |
| 7WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 32:28 | 9 | 9,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 60,0% | — | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 1 | 13:09 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 11 | 32:43 | 104 | 9,5 | 6,2 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 49,4% | 0,0% | 76,2% |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 13 | 40:04 | 198 | 15,2 | 10,4 | 3,2 | 1,4 | 0,5 | 53,3% | 0,0% | 65,5% |
| 5WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 38:00 | 6 | 6,0 | 12,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 12 | 37:09 | 131 | 10,9 | 10,0 | 3,8 | 0,9 | 0,6 | 55,2% | 0,0% | 57,7% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 6 | 7:56 | 14 | 2,3 | 1,8 | 0,2 | 0,5 | 0,2 | 70,0% | — | — |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 7 | 22:04 | 29 | 4,1 | 4,4 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 48,1% | — | 75,0% |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 6 | 30:09 | 50 | 8,3 | 8,0 | 2,0 | 0,3 | 0,5 | 46,5% | — | 76,9% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 23:37 | 67 | 6,1 | 4,4 | 0,9 | 0,5 | 0,2 | 50,0% | — | 63,6% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 10 | 32:59 | 154 | 15,4 | 9,8 | 2,0 | 1,3 | 0,2 | 55,9% | 0,0% | 63,2% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 11 | 36:26 | 130 | 11,8 | 7,2 | 1,3 | 0,6 | 0,0 | 50,4% | 0,0% | 82,4% |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 11 | 37:58 | 223 | 20,3 | 12,8 | 2,2 | 0,9 | 0,5 | 61,1% | 100,0% | 68,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | MM PROBASKET | 7 | 33:38 | 84 | 12,0 | 5,9 | 1,4 | 1,0 | 0,1 | 57,8% | — | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 3 | 35:55 | 67 | 22,3 | 8,3 | 2,3 | 1,3 | 0,3 | 54,9% | 0,0% | 91,7% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | MM PROBASKET | 7 | 34:10 | 78 | 11,1 | 8,0 | 2,1 | 0,7 | 0,1 | 44,4% | — | 85,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 12 | 35:54 | 241 | 20,1 | 7,2 | 3,0 | 1,3 | 0,1 | 55,7% | 0,0% | 88,2% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 1 | 48:00 | 26 | 26,0 | 19,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | — | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






