Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 344 min | 34:23 |
| Punkty | 45 | 4,5 |
| Zbiórki | 26 | 2,6 |
| — w ataku | 7 | 0,7 |
| — w obronie | 19 | 1,9 |
| Asysty | 33 | 3,3 |
| Przechwyty | 9 | 0,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 8 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 43 | 4,3 |
- 25,3%FG19 z 75 z gry
- 15,9%3P7 z 44 za trzy
- 0,0%FT0 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 75 | 25,3% |
| Rzuty za dwa | 12 | 31 | 38,7% |
| Rzuty za trzy | 7 | 44 | 15,9% |
| Rzuty wolne | 0 | 2 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 mar 2021 | Z84 : 76 | 20:28 | 0 | 1 | 1 | |
| 7 mar 2021 | Z71 : 57 | 35:04 | 11 | 3 | 2 | |
| 6 mar 2021 | Z68 : 66 | 29:36 | 2 | 2 | 0 | |
| 28 lut 2021 | Z93 : 79 | 45:07 | 0 | 2 | 5 | |
| 14 lut 2021 | P53 : 69 | 30:18 | 3 | 2 | 4 | |
| 19 gru 2020 | Z110 : 63 | 36:40 | 10 | 4 | 4 | |
| 6 gru 2020 | Z102 : 79 | 33:46 | 5 | 5 | 5 | |
| 28 lis 2020 | Z59 : 55 | 48:00 | 8 | 2 | 0 | |
| 25 paź 2020 | Z101 : 56 | 35:49 | 0 | 2 | 7 | |
| 17 paź 2020 | Z92 : 63 | 29:04 | 6 | 3 | 5 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 77 meczów · 13 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 1 | 12:13 | 3 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 15:45 | 3 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 12,5% | 14,3% | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 8:51 | 3 | 1,0 | 0,7 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 12,5% | 12,5% | — |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 10:58 | 9 | 2,3 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 42,9% | — |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 17:11 | 6 | 2,0 | 1,7 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 20,0% | 22,2% | — |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 15:18 | 6 | 0,9 | 1,4 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 18,2% | 20,0% | — |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 12:03 | 7 | 1,8 | 0,5 | 0,3 | 0,8 | 0,0 | 28,6% | 16,7% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 16:30 | 3 | 0,6 | 0,4 | 0,2 | 0,0 | 0,2 | 7,1% | 7,7% | — |
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 1 | 32:28 | 0 | 0,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 20:04 | 14 | 1,8 | 1,0 | 0,3 | 0,6 | 0,0 | 22,7% | 22,2% | — |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 6 | 32:08 | 24 | 4,0 | 3,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 26,7% | 29,2% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 4 | 23:25 | 5 | 1,3 | 1,5 | 2,5 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 7,7% | — |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 20:26 | 8 | 2,7 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 28,6% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 10:48 | 9 | 1,8 | 0,6 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 37,5% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 1 | 24:56 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 17:03 | 5 | 1,3 | 1,0 | 0,5 | 0,8 | 0,0 | 25,0% | 16,7% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 3 | 23:12 | 2 | 0,7 | 2,3 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 10,0% | 0,0% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 2 | 28:36 | 9 | 4,5 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 21,4% | 30,0% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 10 | 34:23 | 45 | 4,5 | 2,6 | 3,3 | 0,9 | 0,0 | 25,3% | 15,9% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






