MarekKopcial
15HANTLE I GARY2. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 60 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 4 drużyny
- 55pktw 8 meczach
- 6,9pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 191 min | 23:55 |
| Punkty | 55 | 6,9 |
| Zbiórki | 28 | 3,5 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 23 | 2,9 |
| Asysty | 6 | 0,8 |
| Przechwyty | 8 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,8 |
| Przewinienia | 3 | 0,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 42 | 5,3 |
- 36,2%FG21 z 58 z gry
- 15,0%3P3 z 20 za trzy
- 71,4%FT10 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 58 | 36,2% |
| Rzuty za dwa | 18 | 38 | 47,4% |
| Rzuty za trzy | 3 | 20 | 15,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 14 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach HANTLE I GARY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 maj 2024 | P56 : 62 | 20:01 | 7 | 3 | 0 | |
| 20 kwi 2024 | Z65 : 61 | 32:17 | 8 | 5 | 0 | |
| 7 kwi 2024 | Z73 : 66 | 23:01 | 7 | 4 | 2 | |
| 23 mar 2024 | Z60 : 55 | 35:58 | 9 | 5 | 1 | |
| 17 mar 2024 | P40 : 75 | 30:45 | 4 | 6 | 1 | |
| 9 mar 2024 | Z71 : 63 | 28:34 | 15 | 4 | 2 | |
| 2 mar 2024 | P56 : 65 | 20:40 | 5 | 1 | 0 | |
| 18 lut 2024 | P38 : 59 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 60 meczów · 10 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 37:25 | 62 | 12,4 | 4,2 | 1,6 | 1,4 | 0,4 | 45,1% | 36,4% | 80,0% |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 22:27 | 31 | 6,2 | 3,6 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | 28,0% | 21,4% | 0,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 21:15 | 8 | 8,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 40:42 | 8 | 8,0 | 11,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 23,1% | 33,3% | — |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 23:55 | 55 | 6,9 | 3,5 | 0,8 | 1,0 | 0,0 | 36,2% | 15,0% | 71,4% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 36:22 | 82 | 10,3 | 4,0 | 1,0 | 1,5 | 0,1 | 38,3% | 26,9% | 54,2% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 38:59 | 99 | 12,4 | 5,4 | 2,1 | 1,1 | 0,3 | 44,4% | 25,0% | 83,3% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 33:12 | 98 | 12,3 | 4,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 45,6% | 24,0% | 58,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 5 | 28:49 | 30 | 6,0 | 4,8 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 4 | 29:24 | 35 | 8,8 | 4,3 | 2,0 | 1,5 | 0,3 | 45,5% | 25,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HANTLE I GARY | 7 | 25:49 | 42 | 6,0 | 5,9 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 31,6% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






