MarekKopcial
29FOR THE WIN2. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 60 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 4 drużyny
- 31pktw 5 meczach
- 6,2pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 0,6astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 30,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,3%
- 31,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,1%
- 28,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,7%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 0punktów w końcówkachw 2 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 1 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 8 / 26 | 30,8% | 48,5% |
| Półdystans | 3 / 10 | 30,0% | 43,9% |
| Za trzy | 3 / 14 | 21,4% | 27,7% |
| Razem z gry | 14 / 50 | 28,0% | 40,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 14najwięcej punktówz NIE DAJ ZA TRZY, 21 lut 2026
- 8najwięcej zbiórekz NIE DAJ ZA TRZY, 21 lut 2026
- 2najwięcej asystz BALONOWY ODLOT, 29 mar 2026
- 11najlepszy mecz (EFF)14 pkt, 8 zb, 0 as — z NIE DAJ ZA TRZY, 21 lut 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 60 meczów · 10 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1863 min | 31:03 |
| Punkty | 550 | 9,2 |
| Zbiórki | 277 | 4,6 |
| — w ataku | 87 | 1,5 |
| — w obronie | 190 | 3,2 |
| Asysty | 78 | 1,3 |
| Przechwyty | 60 | 1,0 |
| Bloki | 7 | 0,1 |
| Straty | 85 | 1,4 |
| Przewinienia | 65 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 81 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 503 | 8,4 |
- 38,9%FG223 z 574 z gry
- 24,6%3P43 z 175 za trzy
- 64,9%FT61 z 94 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 223 | 574 | 38,9% |
| Rzuty za dwa | 180 | 399 | 45,1% |
| Rzuty za trzy | 43 | 175 | 24,6% |
| Rzuty wolne | 61 | 94 | 64,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz NLB, 14 maj 2023
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z FASOLKI, 18 paź 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 550
- 50 meczówrozegranych meczów: 58
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
HOMIES4 gru 202224pkt9zb2as27eff
WARSAW GREEN GOOSE9 paź 202114pkt8zb5as23eff
INIEMAMOCNI5 lut 202320pkt5zb1as22eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






