MarekSoltysiak
- 2024–2026
- 35 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 152pktw karierze
- 4,3pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1021 min | 29:10 |
| Punkty | 152 | 4,3 |
| Zbiórki | 101 | 2,9 |
| — w ataku | 35 | 1,0 |
| — w obronie | 66 | 1,9 |
| Asysty | 96 | 2,7 |
| Przechwyty | 42 | 1,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 70 | 2,0 |
| Przewinienia | 72 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 186 | 5,3 |
- 30,8%FG56 z 182 z gry
- 26,3%3P25 z 95 za trzy
- 62,5%FT15 z 24 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 56 | 182 | 30,8% |
| Rzuty za dwa | 31 | 87 | 35,6% |
| Rzuty za trzy | 25 | 95 | 26,3% |
| Rzuty wolne | 15 | 24 | 62,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 3 | 24:12 | 17 | 5,7 | 3,0 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 35,3% | 31,3% | — |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 7 | 22:24 | 14 | 2,0 | 2,4 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 23,8% | 9,1% | 60,0% |
| 7WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 7 | 27:41 | 22 | 3,1 | 2,9 | 3,4 | 2,0 | 0,0 | 25,0% | 18,8% | 60,0% |
| 6WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 11 | 36:10 | 75 | 6,8 | 3,6 | 3,4 | 0,9 | 0,0 | 37,7% | 33,3% | 71,4% |
| 5WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 7 | 28:34 | 24 | 3,4 | 2,1 | 2,6 | 1,7 | 0,0 | 22,9% | 25,0% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






