MarekWisiecki
3NIE DAJ ZA TRZY2. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 43 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 97pktw 11 meczach
- 8,8pktna mecz
- 10,1zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 409 min | 37:12 |
| Punkty | 97 | 8,8 |
| Zbiórki | 111 | 10,1 |
| — w ataku | 31 | 2,8 |
| — w obronie | 80 | 7,3 |
| Asysty | 10 | 0,9 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 12 | 1,1 |
| Przewinienia | 24 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 151 | 13,7 |
- 37,0%FG34 z 92 z gry
- 31,3%3P15 z 48 za trzy
- 73,7%FT14 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 92 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 19 | 44 | 43,2% |
| Rzuty za trzy | 15 | 48 | 31,3% |
| Rzuty wolne | 14 | 19 | 73,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 sty 2025 | Z89 : 74 | 42:19 | 0 | 11 | 3 | |
| 11 sty 2025 | Z67 : 40 | 46:40 | 17 | 15 | 0 | |
| 22 gru 2024 | P53 : 71 | 38:06 | 8 | 8 | 0 | |
| 14 gru 2024 | P78 : 81 | 48:00 | 15 | 12 | 0 | |
| 7 gru 2024 | Z73 : 44 | 32:15 | 6 | 11 | 0 | |
| 16 lis 2024 | P50 : 102 | 36:38 | 14 | 9 | 1 | |
| 26 paź 2024 | Z73 : 59 | 35:52 | 13 | 9 | 2 | |
| 19 paź 2024 | P78 : 125 | 32:46 | 10 | 14 | 4 | |
| 12 paź 2024 | Z65 : 50 | 22:28 | 6 | 8 | 0 | |
| 5 paź 2024 | P61 : 97 | 29:40 | 6 | 6 | 0 | |
| 28 wrz 2024 | P48 : 90 | 44:31 | 2 | 8 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 43 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 3 | 42:41 | 17 | 5,7 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 28,6% | 15,4% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 39:19 | 59 | 6,6 | 6,8 | 1,4 | 0,6 | 0,4 | 34,5% | 32,5% | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 36:47 | 85 | 10,6 | 8,9 | 1,4 | 1,0 | 0,1 | 42,7% | 18,4% | 80,0% |
| 7WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 33:31 | 9 | 9,0 | 0,0 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 37,5% | 33,3% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 11 | 41:24 | 122 | 11,1 | 10,7 | 2,7 | 0,8 | 0,5 | 35,2% | 25,8% | 83,3% |
| 5WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 11 | 37:12 | 97 | 8,8 | 10,1 | 0,9 | 0,4 | 0,4 | 37,0% | 31,3% | 73,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






