MariuszCwik
29WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 1WBA
- 2020–2024
- 26 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 113pktw 9 meczach
- 12,6pktna mecz
- 9,6zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 332 min | 36:54 |
| Punkty | 113 | 12,6 |
| Zbiórki | 86 | 9,6 |
| — w ataku | 44 | 4,9 |
| — w obronie | 42 | 4,7 |
| Asysty | 24 | 2,7 |
| Przechwyty | 7 | 0,8 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 25 | 2,8 |
| Przewinienia | 17 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 136 | 15,1 |
- 48,1%FG50 z 104 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 40,6%FT13 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 50 | 104 | 48,1% |
| Rzuty za dwa | 50 | 103 | 48,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 13 | 32 | 40,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2022 | Z64 : 58 | 33:57 | 18 | 12 | 2 | |
| 11 gru 2022 | P46 : 81 | 13:49 | 0 | 3 | 0 | |
| 3 gru 2022 | Z45 : 43 | 42:51 | 9 | 9 | 8 | |
| 13 lis 2022 | P46 : 91 | 40:19 | 17 | 10 | 6 | |
| 6 lis 2022 | P49 : 77 | 27:52 | 10 | 5 | 1 | |
| 22 paź 2022 | P50 : 64 | 45:00 | 17 | 13 | 2 | |
| 16 paź 2022 | P53 : 80 | 37:42 | 15 | 6 | 0 | |
| 9 paź 2022 | P30 : 47 | 48:00 | 9 | 13 | 1 | |
| 2 paź 2022 | P74 : 81 | 42:37 | 18 | 15 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 26 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 48:00 | 28 | 28,0 | 18,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 64,3% | — | 83,3% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 29:20 | 82 | 11,7 | 7,7 | 1,4 | 0,9 | 0,1 | 47,0% | 0,0% | 30,8% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 36:54 | 113 | 12,6 | 9,6 | 2,7 | 0,8 | 0,4 | 48,1% | 0,0% | 40,6% |
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 2 | 23:24 | 8 | 4,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 36,4% | — | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 1 | 7:09 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 3 | 20:30 | 14 | 4,7 | 4,7 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 40,0% | — | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 2 | 10:46 | 3 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 16,7% | — | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






