Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 200 min | 25:01 |
| Punkty | 61 | 7,6 |
| Zbiórki | 53 | 6,6 |
| — w ataku | 26 | 3,3 |
| — w obronie | 27 | 3,4 |
| Asysty | 3 | 0,4 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 2,1 |
| Przewinienia | 20 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 65 | 8,1 |
- 45,5%FG25 z 55 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 61,1%FT11 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 55 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 25 | 55 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 11 | 18 | 61,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | Z61 : 53 | 15:33 | 2 | 1 | 0 | |
| 18 maj 2025 | Z78 : 71 | 26:16 | 14 | 11 | 1 | |
| 10 maj 2025 | P55 : 74 | 34:52 | 12 | 10 | 0 | |
| 26 kwi 2025 | P64 : 111 | 24:21 | 11 | 7 | 1 | |
| 22 mar 2025 | P90 : 92 | 12:16 | 4 | 6 | 0 | |
| 16 mar 2025 | P60 : 85 | 31:00 | 4 | 9 | 0 | |
| 8 mar 2025 | Z53 : 35 | 28:58 | 12 | 7 | 0 | |
| 2 mar 2025 | P59 : 87 | 26:52 | 2 | 2 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 43 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 25:01 | 61 | 7,6 | 6,6 | 0,4 | 0,3 | 0,0 | 45,5% | — | 61,1% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 5 | 20:10 | 21 | 4,2 | 3,8 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 26,9% | — | 58,3% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 31:35 | 72 | 9,0 | 7,3 | 0,9 | 0,6 | 0,3 | 38,3% | 50,0% | 61,5% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 25:24 | 80 | 7,3 | 6,4 | 1,2 | 0,6 | 0,2 | 43,4% | 0,0% | 40,0% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 29:52 | 132 | 12,0 | 7,3 | 1,0 | 1,0 | 0,1 | 46,4% | 100,0% | 53,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






