MateuszFronczyk
- 2023–2025
- 42 mecze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 329pktw karierze
- 7,8pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1335 min | 31:48 |
| Punkty | 329 | 7,8 |
| Zbiórki | 143 | 3,4 |
| — w ataku | 13 | 0,3 |
| — w obronie | 130 | 3,1 |
| Asysty | 67 | 1,6 |
| Przechwyty | 30 | 0,7 |
| Bloki | 30 | 0,7 |
| Straty | 78 | 1,9 |
| Przewinienia | 66 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 40 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 194 | 4,6 |
- 27,9%FG117 z 419 z gry
- 23,6%3P61 z 259 za trzy
- 57,6%FT34 z 59 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 117 | 419 | 27,9% |
| Rzuty za dwa | 56 | 160 | 35,0% |
| Rzuty za trzy | 61 | 259 | 23,6% |
| Rzuty wolne | 34 | 59 | 57,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | DZIKIE KOTY | 6 | 29:17 | 35 | 5,8 | 3,3 | 1,0 | 0,8 | 0,3 | 18,8% | 12,8% | 50,0% |
| 6WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 24:18 | 9 | 9,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 50,0% | 20,0% | — |
| 5WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 12 | 33:49 | 84 | 7,0 | 3,8 | 1,8 | 1,0 | 1,4 | 24,8% | 18,6% | 68,4% |
| 5WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 34:13 | 15 | 15,0 | 8,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | 42,9% | 100,0% |
| 4WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 8 | 33:37 | 62 | 7,8 | 3,0 | 1,9 | 0,5 | 0,6 | 28,0% | 23,2% | 100,0% |
| 2WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 13 | 29:38 | 110 | 8,5 | 2,8 | 1,8 | 0,6 | 0,2 | 32,0% | 30,7% | 36,8% |
| 2WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 41:21 | 14 | 14,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 45,5% | 42,9% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






