MateuszGebal
11MOLES
- 2025–2026
- 39 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 389pktw karierze
- 10,0pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1371 min | 35:10 |
| Punkty | 389 | 10,0 |
| Zbiórki | 156 | 4,0 |
| — w ataku | 44 | 1,1 |
| — w obronie | 112 | 2,9 |
| Asysty | 98 | 2,5 |
| Przechwyty | 69 | 1,8 |
| Bloki | 6 | 0,2 |
| Straty | 68 | 1,7 |
| Przewinienia | 40 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 110 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 415 | 10,6 |
- 38,4%FG131 z 341 z gry
- 33,5%3P53 z 158 za trzy
- 74,7%FT74 z 99 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 131 | 341 | 38,4% |
| Rzuty za dwa | 78 | 183 | 42,6% |
| Rzuty za trzy | 53 | 158 | 33,5% |
| Rzuty wolne | 74 | 99 | 74,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MOLES | 5 | 33:13 | 42 | 8,4 | 3,0 | 3,6 | 1,2 | 0,0 | 35,9% | 36,8% | 58,3% |
| 8WBA2. Liga | MOLES | 10 | 36:53 | 99 | 9,9 | 4,5 | 3,0 | 2,1 | 0,4 | 36,7% | 38,9% | 71,1% |
| 8WBABaraże | MOLES | 1 | 48:00 | 15 | 15,0 | 6,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 63,6% | 33,3% | — |
| 7WBA2. Liga | MOLES | 9 | 39:25 | 91 | 10,1 | 4,7 | 1,9 | 2,7 | 0,1 | 32,6% | 30,4% | 78,9% |
| 7WBABaraże | MOLES | 1 | 25:18 | 6 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | MOLES | 13 | 31:24 | 136 | 10,5 | 3,5 | 2,3 | 1,2 | 0,1 | 43,6% | 32,1% | 82,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






