MateuszGrudzien
- 2021–2026
- 80 meczów
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 555pktw karierze
- 6,9pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2736 min | 34:12 |
| Punkty | 555 | 6,9 |
| Zbiórki | 313 | 3,9 |
| — w ataku | 151 | 1,9 |
| — w obronie | 162 | 2,0 |
| Asysty | 213 | 2,7 |
| Przechwyty | 82 | 1,0 |
| Bloki | 3 | 0,0 |
| Straty | 182 | 2,3 |
| Przewinienia | 98 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 136 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 368 | 4,6 |
- 26,1%FG191 z 733 z gry
- 22,8%3P81 z 356 za trzy
- 55,4%FT92 z 166 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 191 | 733 | 26,1% |
| Rzuty za dwa | 110 | 377 | 29,2% |
| Rzuty za trzy | 81 | 356 | 22,8% |
| Rzuty wolne | 92 | 166 | 55,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 2 | 26:28 | 2 | 1,0 | 4,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 6,3% | 0,0% | — |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 35:14 | 47 | 9,4 | 5,2 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 32,1% | 28,6% | 27,3% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 6 | 38:26 | 54 | 9,0 | 3,5 | 3,7 | 0,7 | 0,0 | 32,2% | 25,0% | 64,3% |
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 6 | 38:20 | 65 | 10,8 | 3,3 | 2,0 | 1,5 | 0,2 | 28,4% | 23,3% | 60,0% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 8 | 32:24 | 61 | 7,6 | 4,6 | 1,8 | 1,0 | 0,0 | 26,3% | 30,0% | 57,1% |
| 5WBABaraże | FASOLKI | 1 | 48:00 | 7 | 7,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 15,0% | 11,1% | 0,0% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 36:02 | 28 | 5,6 | 5,2 | 5,2 | 0,6 | 0,0 | 21,7% | 8,7% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 36:47 | 78 | 8,7 | 3,3 | 2,8 | 1,6 | 0,0 | 29,7% | 25,9% | 71,4% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 26:48 | 32 | 6,4 | 3,0 | 2,4 | 0,6 | 0,2 | 34,2% | 27,8% | 25,0% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 28:24 | 44 | 4,9 | 3,8 | 2,6 | 1,1 | 0,0 | 21,7% | 26,7% | 58,8% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 9 | 38:52 | 74 | 8,2 | 4,3 | 2,7 | 1,1 | 0,0 | 27,9% | 21,2% | 61,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 5 | 14:00 | 8 | 1,6 | 1,8 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 20,0% | 14,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 5 | 42:43 | 21 | 4,2 | 4,2 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 14,0% | 19,0% | 30,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 5 | 41:03 | 34 | 6,8 | 4,6 | 3,6 | 1,4 | 0,0 | 25,0% | 21,7% | 53,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






