MateuszKołtunowicz
25HANTLE I GARY2/3 Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 58 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 4 drużyny
- 26pktw 3 meczach
- 8,7pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 6,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 103 min | 34:10 |
| Punkty | 26 | 8,7 |
| Zbiórki | 20 | 6,7 |
| — w ataku | 5 | 1,7 |
| — w obronie | 15 | 5,0 |
| Asysty | 19 | 6,3 |
| Przechwyty | 4 | 1,3 |
| Bloki | 2 | 0,7 |
| Straty | 10 | 3,3 |
| Przewinienia | 5 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 48 | 16,0 |
- 50,0%FG12 z 24 z gry
- 16,7%3P1 z 6 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 24 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 11 | 18 | 61,1% |
| Rzuty za trzy | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach HANTLE I GARY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 lis 2021 | Z81 : 28 | 30:28 | 4 | 6 | 9 | |
| 16 paź 2021 | Z82 : 61 | 36:28 | 11 | 8 | 4 | |
| 2 paź 2021 | Z91 : 45 | 35:34 | 11 | 6 | 6 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 58 meczów · 11 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | GRINDHOUSE | 3 | 37:02 | 15 | 5,0 | 3,7 | 2,0 | 2,3 | 0,0 | 26,1% | 16,7% | 100,0% |
| 8WBA3. Liga | VARSOVIAN SHARKS | 1 | 24:08 | 8 | 8,0 | 5,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 26:21 | 40 | 8,0 | 2,8 | 1,6 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 80,0% |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 33:34 | 82 | 10,3 | 4,5 | 4,9 | 1,5 | 0,0 | 53,6% | 7,7% | 70,0% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 40:53 | 119 | 14,9 | 5,5 | 4,0 | 3,0 | 0,3 | 41,2% | 13,0% | 72,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 34:18 | 81 | 13,5 | 5,2 | 4,0 | 2,2 | 0,2 | 55,2% | 37,5% | 73,7% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 40:31 | 97 | 19,4 | 7,8 | 4,4 | 2,8 | 0,8 | 53,2% | 55,6% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 2 | 18:23 | 10 | 5,0 | 2,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 57,1% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 4 | 38:11 | 53 | 13,3 | 8,0 | 3,8 | 2,8 | 0,0 | 48,1% | 0,0% | 37,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 3 | 34:10 | 26 | 8,7 | 6,7 | 6,3 | 1,3 | 0,7 | 50,0% | 16,7% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HANTLE I GARY | 7 | 31:05 | 47 | 6,7 | 4,6 | 3,9 | 2,7 | 0,4 | 44,4% | 25,0% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 6 | 37:01 | 108 | 18,0 | 8,7 | 5,5 | 2,5 | 0,5 | 54,7% | 39,1% | 38,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






