MateuszNesterowicz
1POLIBUDALiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 71 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 126pktw 14 meczach
- 9,0pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 539 min | 38:28 |
| Punkty | 126 | 9,0 |
| Zbiórki | 88 | 6,3 |
| — w ataku | 26 | 1,9 |
| — w obronie | 62 | 4,4 |
| Asysty | 34 | 2,4 |
| Przechwyty | 12 | 0,9 |
| Bloki | 3 | 0,2 |
| Straty | 25 | 1,8 |
| Przewinienia | 39 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 179 | 12,8 |
- 48,5%FG48 z 99 z gry
- 33,3%3P6 z 18 za trzy
- 75,0%FT24 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 48 | 99 | 48,5% |
| Rzuty za dwa | 42 | 81 | 51,9% |
| Rzuty za trzy | 6 | 18 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 24 | 32 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P51 : 78 | 24:43 | 5 | 3 | 1 | |
| 24 maj 2026 | P73 : 75 | 33:27 | 6 | 5 | 2 | |
| 17 maj 2026 | Z75 : 60 | 34:49 | 6 | 7 | 5 | |
| 10 maj 2026 | Z87 : 79 | 37:45 | 12 | 5 | 0 | |
| 7 maj 2026 | Z60 : 54 | 30:52 | 8 | 5 | 3 | |
| 19 kwi 2026 | P68 : 88 | 33:55 | 11 | 10 | 1 | |
| 12 kwi 2026 | P67 : 72 | 40:08 | 4 | 7 | 4 | |
| 29 mar 2026 | Z92 : 65 | 42:45 | 13 | 1 | 3 | |
| 22 mar 2026 | P81 : 106 | 48:00 | 12 | 6 | 4 | |
| 15 mar 2026 | Z65 : 61 | 39:31 | 9 | 6 | 0 | |
| 8 mar 2026 | Z84 : 60 | 39:22 | 7 | 9 | 4 | |
| 1 mar 2026 | P80 : 92 | 48:00 | 8 | 5 | 6 | |
| 22 lut 2026 | Z81 : 54 | 37:19 | 15 | 4 | 1 | |
| 15 lut 2026 | P74 : 83 | 48:00 | 10 | 15 | 0 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 71 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 5 | 36:20 | 47 | 9,4 | 4,2 | 1,0 | 1,8 | 0,2 | 41,9% | 28,6% | 70,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 14 | 38:28 | 126 | 9,0 | 6,3 | 2,4 | 0,9 | 0,2 | 48,5% | 33,3% | 75,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 9 | 35:33 | 109 | 12,1 | 6,2 | 1,7 | 0,9 | 0,0 | 48,9% | 21,4% | 77,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 6 | 27:04 | 45 | 7,5 | 3,3 | 1,2 | 0,3 | 0,3 | 46,2% | 27,3% | 75,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 1 | 32:27 | 9 | 9,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 80,0% | — | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 7 | 29:23 | 75 | 10,7 | 3,7 | 1,3 | 1,1 | 0,1 | 44,1% | 7,1% | 77,8% |
| 5WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 6 | 34:18 | 109 | 18,2 | 7,8 | 3,3 | 1,0 | 0,2 | 49,4% | 33,3% | 68,4% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 3 | 17:12 | 19 | 6,3 | 3,0 | 0,3 | 1,0 | 0,0 | 81,8% | 33,3% | — |
| 4WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 3 | 30:51 | 28 | 9,3 | 5,0 | 3,0 | 0,7 | 0,3 | 52,0% | 16,7% | 33,3% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 5 | 15:35 | 31 | 6,2 | 4,0 | 0,8 | 0,8 | 0,2 | 56,0% | 20,0% | 40,0% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 8 | 29:33 | 101 | 12,6 | 5,8 | 1,1 | 0,9 | 0,3 | 43,3% | 25,0% | 92,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 4 | 25:28 | 52 | 13,0 | 4,0 | 1,0 | 1,3 | 0,3 | 51,1% | 30,8% | 40,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






