MateuszPolosak
- 2020–2026
- 92 mecze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 528pktw karierze
- 5,7pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2918 min | 31:43 |
| Punkty | 528 | 5,7 |
| Zbiórki | 461 | 5,0 |
| — w ataku | 87 | 0,9 |
| — w obronie | 374 | 4,1 |
| Asysty | 275 | 3,0 |
| Przechwyty | 148 | 1,6 |
| Bloki | 56 | 0,6 |
| Straty | 130 | 1,4 |
| Przewinienia | 155 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 101 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 954 | 10,4 |
- 37,9%FG209 z 552 z gry
- 21,0%3P43 z 205 za trzy
- 62,0%FT67 z 108 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 209 | 552 | 37,9% |
| Rzuty za dwa | 166 | 347 | 47,8% |
| Rzuty za trzy | 43 | 205 | 21,0% |
| Rzuty wolne | 67 | 108 | 62,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 33:54 | 8 | 4,0 | 5,0 | 2,5 | 2,0 | 0,5 | 42,9% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 23:59 | 60 | 6,0 | 3,4 | 2,2 | 2,1 | 0,9 | 56,5% | 25,0% | 71,4% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 5:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 34:17 | 40 | 4,4 | 5,2 | 2,4 | 1,6 | 0,4 | 38,2% | 25,0% | 57,9% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 28:41 | 5 | 5,0 | 3,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 50,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 35:11 | 47 | 4,3 | 5,6 | 2,8 | 1,1 | 0,7 | 35,3% | 29,2% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 35:43 | 30 | 3,3 | 5,6 | 1,8 | 0,9 | 0,2 | 26,5% | 14,3% | 20,0% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 28:33 | 30 | 5,0 | 3,3 | 2,5 | 1,8 | 0,8 | 36,1% | 20,0% | 25,0% |
| 3WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 38:34 | 2 | 2,0 | 1,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | — |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 32:54 | 56 | 7,0 | 5,1 | 3,9 | 1,1 | 0,6 | 32,3% | 14,8% | 76,9% |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 18:34 | 5 | 2,5 | 0,5 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | — |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 28:20 | 80 | 7,3 | 4,4 | 4,2 | 1,6 | 0,4 | 46,3% | 33,3% | 71,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 36:48 | 91 | 9,1 | 7,6 | 4,9 | 2,4 | 0,8 | 39,8% | 22,6% | 73,7% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 30:59 | 13 | 6,5 | 5,5 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 26,1% | 0,0% | 25,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 34:14 | 61 | 6,8 | 6,3 | 2,8 | 2,1 | 0,9 | 35,7% | 15,0% | 72,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






