MateuszRogucki
1COURT CLANLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 50 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 161pktw 13 meczach
- 12,4pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 485 min | 37:17 |
| Punkty | 161 | 12,4 |
| Zbiórki | 29 | 2,2 |
| — w ataku | 9 | 0,7 |
| — w obronie | 20 | 1,5 |
| Asysty | 19 | 1,5 |
| Przechwyty | 23 | 1,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 0,9 |
| Przewinienia | 30 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 149 | 11,5 |
- 46,5%FG60 z 129 z gry
- 35,4%3P28 z 79 za trzy
- 86,7%FT13 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 60 | 129 | 46,5% |
| Rzuty za dwa | 32 | 50 | 64,0% |
| Rzuty za trzy | 28 | 79 | 35,4% |
| Rzuty wolne | 13 | 15 | 86,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach COURT CLAN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z78 : 51 | 32:51 | 17 | 2 | 1 | |
| 24 maj 2026 | P51 : 54 | 37:01 | 2 | 3 | 2 | |
| 17 maj 2026 | Z62 : 56 | 37:51 | 7 | 3 | 1 | |
| 10 maj 2026 | Z91 : 60 | 34:43 | 13 | 1 | 4 | |
| 19 kwi 2026 | Z88 : 68 | 42:42 | 12 | 3 | 3 | |
| 12 kwi 2026 | Z94 : 56 | 32:55 | 21 | 1 | 2 | |
| 29 mar 2026 | Z82 : 61 | 30:46 | 16 | 1 | 1 | |
| 22 mar 2026 | Z73 : 54 | 45:51 | 14 | 3 | 1 | |
| 15 mar 2026 | Z52 : 43 | 32:13 | 6 | 2 | 0 | |
| 8 mar 2026 | Z62 : 49 | 34:01 | 20 | 2 | 1 | |
| 1 mar 2026 | P67 : 71 | 46:28 | 12 | 2 | 1 | |
| 22 lut 2026 | Z72 : 71 | 43:46 | 9 | 2 | 1 | |
| 15 lut 2026 | Z74 : 73 | 33:28 | 12 | 4 | 1 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 50 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 5 | 40:55 | 56 | 11,2 | 2,2 | 2,6 | 2,6 | 0,2 | 28,8% | 15,6% | 92,9% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 13 | 37:17 | 161 | 12,4 | 2,2 | 1,5 | 1,8 | 0,0 | 46,5% | 35,4% | 86,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 14 | 37:59 | 175 | 12,5 | 2,2 | 2,3 | 1,3 | 0,0 | 41,4% | 33,3% | 84,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 13 | 33:53 | 129 | 9,9 | 2,4 | 2,2 | 1,4 | 0,1 | 35,2% | 30,2% | 75,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | Isetia Basketball | 5 | 28:28 | 55 | 11,0 | 3,2 | 2,0 | 2,4 | 0,2 | 44,4% | 35,7% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






