MateuszStarowieyski
3STREETNESS WARSAW1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2022–2026
- 28 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 28pktw 1 meczu
- 28,0pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 7,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 48 min | 48:00 |
| Punkty | 28 | 28,0 |
| Zbiórki | 6 | 6,0 |
| — w ataku | 1 | 1,0 |
| — w obronie | 5 | 5,0 |
| Asysty | 7 | 7,0 |
| Przechwyty | 3 | 3,0 |
| Bloki | 1 | 1,0 |
| Straty | 2 | 2,0 |
| Przewinienia | 3 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 41 | 41,0 |
- 84,6%FG11 z 13 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 100,0%FT5 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 13 | 84,6% |
| Rzuty za dwa | 10 | 11 | 90,9% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 5 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach STREETNESS WARSAW. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 sty 2022 | Z85 : 56 | 48:00 | 28 | 6 | 7 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 28 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 2 | 33:16 | 8 | 4,0 | 4,0 | 1,5 | 0,5 | 1,0 | 17,6% | 0,0% | 28,6% |
| 8WBA2. Liga | MOOSES | 8 | 41:59 | 154 | 19,3 | 7,0 | 4,1 | 3,0 | 0,8 | 56,2% | 45,5% | 75,6% |
| 7WBA2. Liga | MOOSES | 8 | 29:00 | 106 | 13,3 | 5,1 | 3,1 | 1,9 | 0,4 | 47,7% | 23,1% | 61,8% |
| 6WBA2. Liga | MOOSES | 3 | 40:22 | 47 | 15,7 | 9,0 | 7,7 | 1,7 | 0,3 | 41,9% | 0,0% | 45,8% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 6 | 29:10 | 41 | 6,8 | 4,5 | 2,8 | 1,5 | 0,8 | 42,9% | 25,0% | 61,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 1 | 48:00 | 28 | 28,0 | 6,0 | 7,0 | 3,0 | 1,0 | 84,6% | 50,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






