
MateuszUrbanski
- 2024–2026
- 26 meczów
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 168pktw karierze
- 6,5pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 560 min | 21:31 |
| Punkty | 168 | 6,5 |
| Zbiórki | 56 | 2,2 |
| — w ataku | 13 | 0,5 |
| — w obronie | 43 | 1,7 |
| Asysty | 39 | 1,5 |
| Przechwyty | 27 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 23 | 0,9 |
| Przewinienia | 49 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 27 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 121 | 4,7 |
- 33,9%FG64 z 189 z gry
- 27,5%3P28 z 102 za trzy
- 36,4%FT12 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 64 | 189 | 33,9% |
| Rzuty za dwa | 36 | 87 | 41,4% |
| Rzuty za trzy | 28 | 102 | 27,5% |
| Rzuty wolne | 12 | 33 | 36,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET WILNO | 4 | 16:08 | 15 | 3,8 | 2,3 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 27,8% | 18,2% | 30,0% |
| 8WBA3. Liga | BASKET WILNO | 12 | 27:53 | 88 | 7,3 | 2,7 | 2,2 | 1,4 | 0,0 | 32,1% | 23,6% | 43,8% |
| 8WBABaraże | BASKET WILNO | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | BASKET WILNO | 8 | 17:22 | 63 | 7,9 | 1,3 | 0,8 | 0,9 | 0,0 | 38,1% | 36,1% | 28,6% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 21:28 | 2 | 2,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






