MateuszWiliński
2FOR THE WINTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2021–2023
- 42 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 46pktw 4 meczach
- 11,5pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 3,5astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 35,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 43,8%
- 33,9%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 41,8%
- 41,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,2%
Średnia ligi to średnia z 98 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 15najwięcej punktówz Mlode Wilki, 3 cze 2021
- 3najwięcej zbiórekz HANTLE I GARY, 29 maj 2021
- 5najwięcej asystz LITERY, 30 maj 2021
- 10najlepszy mecz (EFF)15 pkt, 3 zb, 3 as — z Mlode Wilki, 3 cze 2021
- 22 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2023 · 42 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1563 min | 37:13 |
| Punkty | 557 | 13,3 |
| Zbiórki | 130 | 3,1 |
| — w ataku | 26 | 0,6 |
| — w obronie | 104 | 2,5 |
| Asysty | 82 | 2,0 |
| Przechwyty | 57 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,0 |
| Straty | 86 | 2,0 |
| Przewinienia | 60 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 160 | 3,8 |
| Ocena (EFF) | 285 | 6,8 |
- 34,0%FG190 z 559 z gry
- 15,8%3P33 z 209 za trzy
- 62,1%FT144 z 232 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 190 | 559 | 34,0% |
| Rzuty za dwa | 157 | 350 | 44,9% |
| Rzuty za trzy | 33 | 209 | 15,8% |
| Rzuty wolne | 144 | 232 | 62,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z NIE DAJ ZA TRZY, 2 kwi 2022
- Mecz 7+ asystz TACO TEAM, 23 kwi 2022
- Mecz 5+ przechwytówz RUN'N GUN, 9 kwi 2022
- Mecz 4+ trójkiz NIE DAJ ZA TRZY, 2 kwi 2022
- Double-doublez NIE DAJ ZA TRZY, 2 kwi 2022
- 500 punktówpunktów w karierze: 557
- 25 meczówrozegranych meczów: 39
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 6
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
NIE DAJ ZA TRZY2 kwi 202234pkt10zb0as29eff
TACO TEAM23 kwi 202227pkt7zb7as28eff
WARSAW GREEN GOOSE16 paź 202130pkt3zb4as24eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






